Архіви рубрики ‘Проекти та ініціативи центру’

Дизайн без назви (34)

Три буклети у допомогу громадам

«Інструкція взаємодії та комунікації влади і громадськості», «Управління проектом: від ідеї до результату» та «Фандрейзинг» — серія буклетів, написаних та виданих командою ЦеГрін на замовлення Львівської облдержадміністрації.

Дизайн без назви (33)

Учасники оцінили роботу ХІІ Форуму МВМП

Традиційно, по завершенню Форуму, кожен з учасників отримав опитувальник. Така форма фідбеку дозволяє побачити як оцінили учасники роботу спікерів, оргкомітету, новизну та корисність змісту презентацій тощо. Організатори враховують результати та підвищують якість проведення подібних заходів у майбутньому.

Дизайн без назви (32)

Кущова консультація у Жовкві

Чергова, уже третя, кущова консультація авторів проектів для грантових інвестицій відбулась у Жовкві. Протягом кількох годин експерти Центру громадянських ініціатив та представник департаменту Міжнародно-технічної допомоги ЛОДА працювали над заявками 5ти проектів.

Дизайн без названия

Кущова консультація у Буську

У Буську пройшла друга кущова консультація для учасників проекту «Взаємодія задля перемоги».

1

Обрані цитати спікерів XII Форуму МВМП

Спікери Форуму про управління комунальною інфраструктурою на місцях.

Дизайн без назви (31)

Максимальна приватизація комунальних підприємств — висновок Панельної дискусії Форуму МВМП

Максимальна приватизація комунальних підприємств, запровадження ринкових умов, лібералізм за правилами – висновки панельної дискусії «Перспективи комунальних підприємств в українських громадах» XII Форуму Мережі вільних місцевих політиків, що пройшов у Тернополі.

Дизайн без назви (28)

На Форумі МВМП обговорюють майбутнє комунальних підприємств в Україні

Комунальні підприємства України як явище, успішні та неуспішні кейси, пошук рішень – теми обговорень XII Форуму Мережі Вільних Місцевих Політиків у Тернополі.