Архіви рубрики ‘Проекти та ініціативи центру’

25151869_227541091120080_7600021451206216533_n

ЦеГрін навчав своїх активістів у стародавній Жовкві

Два дні напруженої праці. Учасники з усієї України, що входять до славетної ЦеГрінівської спільноти. Нові знання, знайомства, враження – саме за таким сценарієм на цих вихідних – 9-10 грудня у стародавній Жовкві відбувався семінар-тренінг «ІНСТИТУЦІЙНА СПРОМОЖНІСТЬ НУО, ЯК ОСНОВА ДЛЯ ЕФЕКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ НА РІВНІ ГРОМАДИ». Голова правління ЦеГріну Віталій Заганий ознайомив учасників заходу з правилами […]

23915559_1515476361823376_531707065519699525_n

У Харкові відбувся XIV Форум мережі вільних політиків

Репортаж про перебіг XIV Форуму «Мережі Вільних місцевих політиків»ідкрив роботу XIV Форуму «Мережі Вільних місцевих політиків», присвяченого темі освіти на муніципальному рівні, голова правління ГО «Центр громадянських ініціатив» Віталій Загайний, який окреслив основні теми заходу та коротко розповів про діяльність Мережі Вільних місцевих політиків та ЦеГрін. Представник фонду Науманна в Україні та Білорусі Максим Колєсніков представив […]

-Молодіжна політика на комунальному рівні-

Молодіжна політика на комунальному рівні

ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА XIІІ ФОРУМ МЕРЕЖІ ВІЛЬНИХ МІСЦЕВИХ ПОЛІТИКІВ: «Молодіжна політика на комунальному рівні»

Дизайн без назви

Бюджету участі у Львові — яким він може бути і як ЦеГрІн допомагає авторам проектів

Команда ЦеГрІн провела зустріч з авторами проектів Бюджету участі. Цим завершився проект Керувати бюджетом міста — просто! Бюджет участі для львів’ян!»

Дизайн без назви

Інструменти взаємодії місцевих громад та влади обговорили на Школі самоврядування

«Нічого для нас без нас» – неформальне гасло, під яким пройшла Літня школа самоврядування: Схід. Більше 20ти представників громадських організацій та депутатів зі східних областей України говорили про можливості та виклики партисипації, нові технології та нові ідеї у співпраці влади та громади, постійну роботу над собою, пошук порозуміння та націлення на результативні діалоги.

Дизайн без назви

Про взаємодію влади та громади поговорять на круглому столі у Тростянці

У п’ятницю, 18 серпня за участю Тростянецького міського голови Юрія Бови та голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького відбудеться круглий стіл на тему «Взаємодія влади та громадськості на прикладі досвіду територіальних громад Сумської та Полтавської областей»

5 порад від ЦеГрІн для авторів проектів Бюджету участі

5 переваг Бюджету участі

1. Розвиває соціальний нетворкінг, люди вчаться об’єднуватись навколо ідей і проектів.