Архіви рубрики ‘Projects and Initiatives’

заставка ЛШС

  Summer school of self-governance: South. Resume

  Summer school: South was taking place in very pictorial place in village Zatoka near Odesa. Members and mentors demonstrated really stoical abilities to learn and work. Inasmuch as it is difficult to stand out the temptation to change the location from conference hall for seaside. This Summer school, on the opinion not only the […]

SS851168[1]

Діалог на тему: “Децентралізація влади в Україні”

Сьогодні людям бракує доступної інформації про те, що їх чекає за умови впровадження децентралізації влади. Куди треба буде звертатися за послугами після ліквідації району? Якою буде нова сільська громада?

logp

V Форум Мережі вільних місцевих політиків

Шановні колеги!    Запрошуємо Вас прийняти участь у V Форумі Мережі вільних місцевих політиків, який відбудеться 29-31 травня в Одесі! Головною темою Форуму є:  “Підготовка та планування місцевих виборчих кампаній“.  Організатори – Центр громадянських ініціатив та представництво фонду Фрідріха Науманна в Україні.

IMG_20150428_105727

Міжнародна конференція “Демократія на роздоріжжі: нова політика та громадянське суспільство в Україні”

26 – 28 квітня у Києві відбулась Міжнародна конференція «Демократія на роздоріжжі: нова політика та громадянське суспільство в Україні», одним із організаторів якої був Центр Громадянських Ініціатив. Захід об’єднав представників громадських організацій, урядових інституцій та структур, аналітичних центрів, центрів та асоціацій з розвитку та підтримки бізнесу, центрів та асоціацій , котрі працюють над впровадженням реформ, […]

DSC_7175

Круглий стіл «Децентралізація влади в Україні: антикорупційний вимір»

ЦеГрІн разом із “Народним Контролем” за сприяння представництва фонду Фрідріха Науманна в Україні, продовжують проводити серію круглих столів по Україні на тему «Децентралізація влади в Україні: антикорупційний вимір».

Logo Conf

Онлайн трансляція міжнародної Конференції “ДЕМОКРАТІЯ НА РОЗДОРІЖЖІ”

Сьогодні о 14:00 розпочнеться перший день міжнародної Конференції “ДЕМОКРАТІЯ НА РОЗДОРІЖЖІ: НОВА ПОЛІТИКА ТА ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО В УКРАЇНІ”

мініатюра на Енергія

Близько 30 інноваційних соціальних проектів підготували активісти Західної України

Актуальні проблеми, неочікувані рішення, яскраві та емоційні презентації – все це результати унікальної тренінгової програми, яка зібрала активістів маленьких міст Західної України. Безкоштовний клуб англійської мови, центр допомоги батькам дітей з особливими потребами, творча майстерня для дітей та дорослих – ці та багато інших цікавих ідей учасники програми вже незабаром втілюватимуть у своїх громадах.