Архіви рубрики ‘Проекты и инициативы центра’

SS851168[1]

Діалог на тему: «Децентралізація влади в Україні»

Сьогодні людям бракує доступної інформації про те, що їх чекає за умови впровадження децентралізації влади. Куди треба буде звертатися за послугами після ліквідації району? Якою буде нова сільська громада?

logp

V Форум Мережі вільних місцевих політиків

Шановні колеги!    Запрошуємо Вас прийняти участь у V Форумі Мережі вільних місцевих політиків, який відбудеться 29-31 травня в Одесі! Головною темою Форуму є:  «Підготовка та планування місцевих виборчих кампаній«.  Організатори – Центр громадянських ініціатив та представництво фонду Фрідріха Науманна в Україні.

IMG_20150428_105727

Міжнародна конференція «Демократія на роздоріжжі: нова політика та громадянське суспільство в Україні»

26 – 28 квітня у Києві відбулась Міжнародна конференція «Демократія на роздоріжжі: нова політика та громадянське суспільство в Україні», одним із організаторів якої був Центр Громадянських Ініціатив. Захід об’єднав представників громадських організацій, урядових інституцій та структур, аналітичних центрів, центрів та асоціацій з розвитку та підтримки бізнесу, центрів та асоціацій , котрі працюють над впровадженням реформ, […]

DSC_7175

Круглий стіл «Децентралізація влади в Україні: антикорупційний вимір»

ЦеГрІн разом із «Народним Контролем» за сприяння представництва фонду Фрідріха Науманна в Україні, продовжують проводити серію круглих столів по Україні на тему «Децентралізація влади в Україні: антикорупційний вимір».

Logo Conf

Онлайн трансляція міжнародної Конференції «ДЕМОКРАТІЯ НА РОЗДОРІЖЖІ»

Сьогодні о 14:00 розпочнеться перший день міжнародної Конференції «ДЕМОКРАТІЯ НА РОЗДОРІЖЖІ: НОВА ПОЛІТИКА ТА ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО В УКРАЇНІ»

мініатюра на Енергія

Близько 30 інноваційних соціальних проектів підготували активісти Західної України

Актуальні проблеми, неочікувані рішення, яскраві та емоційні презентації – все це результати унікальної тренінгової програми, яка зібрала активістів маленьких міст Західної України. Безкоштовний клуб англійської мови, центр допомоги батькам дітей з особливими потребами, творча майстерня для дітей та дорослих – ці та багато інших цікавих ідей учасники програми вже незабаром втілюватимуть у своїх громадах.

140226142449

Круглий стіл «Децентралізація влади в Україні: антикорупційний вимір».

ЦеГрІн спільно із «Народним Контролем» за сприяння представництва фонду Фрідріха Науманна в Україні, продовжують серію круглих столів на тему «Децентралізація влади в Україні: антикорупційний вимір».