Архіви рубрики ‘Команда центру’

1

Обрані цитати спікерів XII Форуму МВМП

Спікери Форуму про управління комунальною інфраструктурою на місцях.

Про енергозбереження доступно

В рамках Програми національних обмінів 31 cічня пройде публічна презентація «Про енергозбереження доступно». Про досвід у цій царині із Бердянська розповідатимуть місцеві громадські активісти. Адже у Львові 29 — 31 січня 2017 року перебуватимуть представники ГО «Пролісок-Бердянськ» (Запорізька область) Олександр Пилипенко і Криворучко Наталя. Захід пройде в ВПУ № 20 (Широка, 83) о 13:00.

Дизайн без назви (2)

Активний учасник Мережі Вільних Місцевих Політиків перемогла на всеукраїнському конкурсі!

Програма “Дорожня карта реформ” Львівської філії НТКУ визнана найкращим відеоматеріалом у всеукраїнському конкурсі журналістських робіт. Автор програми Зоряна Тивін, активний учасник Мережі Вільних Місцевих політиків, в грудні отримала 2 візнаки. Від Асоціації Міст України та від Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України разом із Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» та […]

РІК ПІСЛЯ ВИБОРІВ

Владі не вірять, але люди не готові змінюватися – соціологи

Сьогодні лише одна п’ята львів’ян остаточно визначилася, за кого голосуватиме на наступних виборах. Майже 60% таки підуть голосувати на дільниці у разі виборів до Верховної Ради України. Місцеві вибори цікавлять менше – відсоток готових іти до урн і віддати свій голос за депутата Львівської міської ради становить 53,7%.

«ЧОТИРИ МИТІ УКРАЇНСЬКОГО СТУДЕНСТВА»

Організатори — Центр громадянських ініціатив (ЦеГрІн, cehrin.org.ua) та Львівський обласний молодіжний центр. Ціль — сприяти формуванню активної життєвої та суспільно-політичної позиції в представників студентської молоді країни шляхом їх ознайомлення з роллю студентів у національних подіях впродовж останніх 25 років та сучасними формами взаємодії між молоддю та владою. У рамках проекту передбачені виставки фотоматеріалів, покази відео, […]

14ab7737d4df1a332c4b8ba7caaf2272c1c48796

Відповідь Секретаріату Кабінету Міністрів України щодо Резолюції VIII Форуму МВМП

На адресу Центру Громадянських Ініціатив надійшла відповідь від Секретаріату Кабінету Міністрів України щодо Резолюції VIII Форуму Мережі Вільних Місцевих Політиків.

платформа

Запрошуємо ознайомитись із дружнім ресурсом ГО «Платформа розвитку міст»!

У розділ «Кращі практики» нашого сайту внесено дружній ресурс ГО «Платформа розвитку міст«!