Архіви за місяць Березень, 2015

мініатюра на Енергія

Відбулась друга навчальна сесія проекту «Енергія Євромайдану в малі громади»

У суботу, 28 березня, в приміщенні Українського Католицького Університету відбулась друга навчальна сесія проекту «Енергія Євромайдану в малі громади».

мініатюра на Енергія

Як залучати кошти для соціальних проектів дізнаються активні люди із Західної України

Вже цієї суботи відбудеться друга навчальна сесія в рамках проекту «Енергія Євромайдану – в малі громади». Цього разу в навчальній програмі візьме участь спеціальний он-лайн гість Віта Базан – координатор спільнокошт-проекту BigIdea.

logp

Відбувся Четвертий Форум Мережі Вільних Місцевих Політиків

20-22 березня у Вінниці відбувся Четвертий Форум Мережі Вільних Місцевих Політиків на тему Децентралізація в Україні: нові можливості територіальних громад та участі громадян».

mini

Відбулась перша навчальна сесія проекту «Енергія Євромайдану в малі громади»

14 березня, в приміщенні Українського Католицького Університету відбулась перша навчальна сесія проекту «Енергія Євромайдану в малі громади». Більше 30 соціальних ініціатив для своїх громад готують активісти Західної України

міні

Завершився відбір учасників на Четвертий Форум Мережі Вільних Місцевих Політиків

Оргкомітет Мережі Вільних Місцевих Політиків провів голосування і таким чином ми отримали дві групи учасників, а власне основний склад, та резервний.

мініатюра на Енергія

Більше 70 активістів зареєструвалися на участь в навчальній програмі «Енергія Євромайдану в малі громади»

Більше 70 громадських активістів з різних міст Західної України зареєструвалися на тренінгову програму в рамках проекту “Енергія Євромайдану в малі громади”. Бажання взяти участь у навчаннях виявили мешканці Львівської, Тернопільської, Рівненської, Івано-Франкіської, Волинської, Закарпатської областей. Унікальна навчальна програма розроблена для активних мешканців малих міст та сіл Західної України. В рамках навчань учасники зможуть навчитися, як […]

міні

Запрошуємо прийняти участь у IV Форумі Мережі вільних місцевих політиків

Запрошуємо Вас прийняти участь у IV Форумі Мережі вільних місцевих політиків, що відбудеться 20-22 березня в місті Вінниці! Головна тема Форуму: «Децентралізація в Україні: нові можливості територіальних громад та участь громадян». Організатори Форуму – Центр громадянських ініціатив та представництво фонду Фрідріха Науманна в Україні.