Архіви за місяць Жовтень, 2015

10695_bc8f0723

Опитувальник для учасників заходів ЦеГрІн.

Вітаємо Вас із завершенням виборчих перегонів! Впевнені, що незалежно від результатів голосування Ви отримали новий досвід який неодмінно стане Вам у нагоді. Пропонуємо Вам заповнити коротку форму,

YEvromaydan-CHuzhe-foto

«Енергія Євромайдану в малі громади Центральної України: унікальна навчальна програма для громадських активістів»

Близько 80 активістів зареєструвалися на участь в навчальній програмі «Енергія Євромайдану в малі громади Центральної України»

0_1fb81_859994f8_XL

Список відібраних учасників до участі у проекті: «Енергія Євромайдану в малі громади. Центр.»

Після завершення реєстрації перед нашими експертами постало нелегке завдання. Адже з поміж 78 зарестрованих осіб потрібно було обрати найбільш вмотивованих та активних учасників, які хочуть і можуть робити зміни на місцях.

романович

Як нам облаштувати життя в нашому місті

Як нам облаштувати життя в нашому місті        Як нам облаштувати життя в нашому місті.  Чому ми маємо так багато проблем? Чому ми їх не вирішуємо, а колекціонуємо, щоб потім з почуттям огиди але з плаксивим виразом обличчя про них говорити? Двадцять чотири роки плачу та скреготу зубами, прицмокувань від згадки про те, […]

1444736667 (1) (1)

КіноЖек від ЦеГрІн та Ініціативної групи Рясне. Ініціативи в дії.

Чи часто можна почути поєднання слів: ЖЕК і кіно. Напевне ніколи. Бо якщо задуматись, в них немає абсолютно нічого спільного. Ну майже нічого. Окрім того, що

sh_3

P.S проекту «Енергія Євромайдану в малі громади». Інтерв’ю з керівником проекту «За поіменні голосування в радах» Святославом Грабовським.

У процесі формування громадянського суспільства критично важливо, щоб вся діяльність органів влади була максимально прозорою та доступною. В ситуації з нашою державою такі зміни часто ініціюються знизу. Як саме, читайте далі:

ЕЄМ Лого (1)

Cтарт проекту «Енергія Євромайдану в малі громади»

До уваги громадських активістів, Го «Центр Громадянських Ініціатив» за підтримки міжнародного фонду «Відродження» оголошує про старт проекту «Енергія Євромайдану в малі громади. Центр».