Архіви за місяць Січень, 2016

лого на відібраних

Список основних та резервних учасників Восьмого Форуму Мережі Вільних Місцевих Політиків

Завершився конкурсний відбір учасників на Восьмий Форум Мережі Вільних Місцевих Політиків «Регіональний розвиток: українська практика та міжнародний досвід». На участь у Форумі надіслали заявки 167 осіб, з них, оргкомітет Форуму погодив участь 42 осіб основного складу, та 25 резервного, яких буде запрошено на Форум у випадку корекції основного складу учасників.

obklad_buklet_evromajdan_druk_cr (2)

Підсумкова конференція проекту Енергія Євромайдану в малі громади Центральної України

Як в селищі на Харківщині запровадити сучасні технології сортування сміття? Чи ефективною буде бізнес-школа в Козятині на Вінниччині? Як замість фітнес-центру створити природний «Маршрут здоров’я» на Черкащині? Великі ідеї в малих громадах. Незабаром громадські активісти презентуватимуть  у Києві  унікальні соціальні ініціативи.

1453114941

Розпочалася реєстрація на VIII Форум МВМП

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у VIII Форумі Мережі Вільних Місцевих Політиків, що відбудеться 12-14 лютого в Одесі! Тема Форуму: «Регіональний розвиток: українська практика та міжнародний досвід».

information_items_1306918452

Історії успіху соціальних проектів

Цікаві соціальні ініціативи поширюватимуться регіонами України. У Львові готують унікальний збірник громадських ініціатив, які впроваджуються в містечках та селах Західної та Центральної України. Незабаром українці зможуть дізнатися, як в невеличкому місті або селищі можна втілити цікаву та корисну ідею.

1

Звіт діяльності ЦеГрІн за 2015 рік

У даному звіті описано діяльність ЦеГрІн протягом 2015 року відповідно до місії та цілей організації. У першій частині, «Проекти», подано інформацію про стан реалізації довготривалих проектів ЦеГрІн