Архіви за місяць Лютий, 2016

IMG_9047

Підсумки Шостого щорічного семінару Практичні аспекти місцевого самоврядування 2016

В останні дні лютого мери, секретарі рад, депутати та громадських діячів із різних куточків України зустрілись на вже шостому щорічному семінарі, темою якого було «Практичні аспекти місцевого самоврядування — 2016». Незмінними організаторами семінару залишились ГО Центр громадянських ініціатив  та представництво фонду Фрідріха Науманна в Україні. У цьому році команда організаторів підсилена участю Міських рад Дрогобича та Трускавця.

having-no-unrealistic-expectation

Щоразу переобирати чи постійно контролювати?

І знову в Україні заговорили про переобрання Верховної Ради.  Мовляв, давайте оберемо новий Парламент і він зробить всіх щасливими.

Vacancy-vacant-chair-600x400

УВАГА! ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ КООРДИНАТОРА З КОМУНІКАЦІЙ

Громадська Організація Центр Громадянських Ініціатив оголошує вакансію на заміщення посади координатора з комункацій ЦеГрІн.

logp

Підсумки VIII Форуму Мережі Вільних Місцевих Політиків

В Одесі, 12 — 14 лютого відбувся Восьмий Форум Мережі Вільних Місцевих Політиків. Змістове наповнення якого можна окреслити наступними ключовими фразами: «Україна зараз знаходиться в стані повзучої децентралізації» — Олександр Солонтай, «Альтернативи самоврядуванню немає» — Ігор Коліушко, «Під час обговорень виникає багато цікавих та цінних ідей, які мають стати надбанням громадськості» — Віталій Загайний.

20160212150522

Що таке «Нова країна»?

Будуємо нову Країну! Так щодня кажуть всі, окрім представників, або прихильників «Опаблоку». Але, що таке нова країна? Мабуть, це країна в якій те, що робилося не так, як потрібно, має працювати так як треба. У 2005 році народ вирішив, що досить поміняти Президента.

logotype (1)

Шостий щорічний семінар «Практичні аспекти місцевого самоврядування – 2016: нові виклики та можливості»

26-27 лютого у Дрогобичі (26 лютого) та Трускавці (27 лютого)  проводиться Шостий щорічний семінар «Практичні аспекти місцевого самоврядування – 2016: нові виклики та можливості». Це подія, що гуртує практиків та дослідників місцевого самоврядування з метою обміну успішними ідеями та прикладами самоврядування. Незмінними організаторами семінару є Центр громадянських ініціатив  та представництво фонду Фрідріха Науманна в Україні. У цьому році команда […]

obklad_buklet_evromajdan_druk_cr (2)

В Києві відбулася завершальна конференція проекту «Енергія Євромайдану в малі громади. Центр»

29 січня в прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулася заключна прес-конференція проекту «Єнергія Євромайдану в малі громади. Центр». Захід зібрав разом