Архіви за місяць Березень, 2016

кс днпрдзрж

Круглий стіл «Механізми співпраці неурядових організацій та місцевих влад»

31 березня 2015 року у  Дніпродзержинську було проведено круглий стіл «Механізми співпраці неурядових організацій та місцевих влад»

20160325_175157

Подарунок для дитячої бібліотеки

Центральна міська дитяча бібліотека Львова (вул. Окуневського 3) отримала нову настільну гру — кубиковий футбол. До реалізації цієї ініціативи долучилась ГО ЦеГрІн . Приводьте своїх дітей та проводьте час у родинному та дружньому колі з користю.

news_6years5

ЦеГрІн 6 років!

Пересічна подія – Центру Громадянських Ініціатив 6 років. Ще одна з багатьох організацій, які називають себе громадськими досягла віку першокласника. Проте, для тих, хто щоденно наповнює ЦеГрІн змістом це чергова підкорена вершина.

obkl_broshura-new4

IX Форум МВМП

Шановні колеги! У місті Полтава 13-15 травня відбудеться 9 Форум МВМП “Механізми залучення інвестицій на регіональному та місцевому рівні”. Незабаром буде розпочато реєстрацію! Слідкуйте за нашою сторінкою на нашому сайті.

image description

Електронна версія Довідника громадського активіста

В рамках проекту «Енергія Євромайдану в малі громади Центральної України», ГО ЦеГрІн, за підтримки Міжнародного Фонду Відродження було підготовлено Довідник громадського активіста — практичний посібник який буде корисним для громадських активістів,  членів громадських організацій, об’єднань, фондів.

visual

Круглий стіл «Механізми співпраці неурядових організацій та місцевих влад»

Актуальні виклики, що постають перед місцевими громадами, вимагають кооперації зусиль та взаємодії між представницькими та виконавчими органами місцевого самоврядування з одного боку та громадським сектором з іншого. Налагодження такої співпраці передбачає вихід за вже звичний формат критики та критиканства місцевої влади. Мобілізація та скерування соціального потенціалу громад на вирішення актуальних питань потребує нових форм взаємодії, […]