Архіви за місяць Травень, 2016

платформа

Запрошуємо ознайомитись із дружнім ресурсом ГО «Платформа розвитку міст»!

У розділ «Кращі практики» нашого сайту внесено дружній ресурс ГО «Платформа розвитку міст«!

DSC_1831

Громадянське суспільство – від стратегії розвитку до конкретного плану заходів

31 травня 2016 у Львівській обласній державній адміністрації за участі Центру Громадянських Ініціатив відбувся круглий стіл на тему «Громадянське суспільство – від стратегії розвитку до конкретного плану заходів!».

АААААААААААААА

Чому Схід?

Яка спільність між борщем та українським суспільством, а також як не проігнорувати уроки, які нам підносить історія – у розмові з керівником Центру Громадянських Ініціатив – Віталієм Загайним.

цегрін південь3

Формування спільноти ЦеГрІн

Актуальні виклики, що постають перед українською спільнотою, вимагають кооперації зусиль та взаємодії між свідомими громадянами. Сьогодні відбувається формування спільноти ЦеГрІн в Україні, діяльність якої спрямована на мотивування до активної громадської позиції в житті та підвищення самоорганізації та самоврядуванню громадян по всій території України через поширення знань, навиків та практик.

Verhovna-Rada-kupol-620x400

Відповідь Комітету Верховної Ради України щодо Резолюції VIII Форуму МВМП

25 травня 2016 року на адресу Центру Громадянських Ініціатив надійшла відповідь від Верховної Ради України, а саме Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин з приводу розгляду пропозицій, викладених у Резолюції VIII Форуму Мережі Вільних Місцевих Політиків.

DSC_2527р

Підсумки ІХ Форуму Мережі Вільних Місцевих Політиків

13-15 травня 2016 р. у м. Полтава відбувся ІХ Форум Мережі Вільних Місцевих Політиків. Протягом трьох днів українські та німецькі фахівці ділились досвідом залучення інвестицій на регіональному та місцевому рівнях з працівниками органів місцевого самоврядування, місцевими депутатами, громадськими та політичними активістами з різних міст України.

258961_1

Вітаємо Дану Квінтюк з Днем народження!

Сьогодні ЦеГрІн та усі причетні святкують день народження Дани Квінтюк, керівника структурного підрозділу Центру Громадянських Ініціатив – Першої Студії Ділових Подій.