Архіви за місяць Липень, 2016

lviv_miska_rada_lmr_00015

Досвід Львівської міської ради у співраці з громадськими організаціями

ЦеГрІн пропонує своїй аудиторії презентацію Ореста Файфурки на тему: «Співпраця міської ради та громадських організацій: досвід Львова».

Малюнок до популізм (1)

Що протиставити популізму?

  Стаття Вероніки Романович 

1466423378

Літня Школа Самоврядування — Південь. Звіт

Під містом Первомайськ Миколаївської області з 17 по 22 липня відбувалася Літня Школа Самоврядування: Південь за підтримки Центру Громадянських Ініціатив та представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні. Тема цьогорічної школи: «Розвиток громадянського суспільства: механізми взаємодії органів місцевого самоврядування та громадських організацій».

redacteurspecialisé

Список основних та резервних учасників Літньої Школи Самоврядування — Схід

Завершився конкурсний відбір учасників на Літню Школу Самоврядування — Схід.

31118417-Clock-with-words-do-it-now-on-its-face-Stock-Photo

Поспішайте на реєстрацію

Реєстрація на Літню школу самоврядування Схід (14-19серпня) закінчується 17 липня! Поспішайте заповнити реєстраційну форму.

visual (12)

Громадське обговорення закону «Про молодь» у Львові

8 липня 2016 року у Львові відбудеться громадське обговорення Закону «Про молодь»за участі його співавтора — Юрія Юзича.

1464611414 (1)

Візит громадських активістів Мелітополя у Львів

6 — 7 липня 2016 року, до Львова завітала делегація з Мелітополя (Запорізької області), у рамках проекту «Програма національних обмінів», що реалізується ГО Центр Громадянських Ініціатив та Центром культурного менеджменту за підтримки Національного фонду підтримки демократії (National Endowment for Democracy, NED, США).