Архіви за місяць Жовтень, 2016

M (1)

Проект №120 «Відродження парку 700-річчя Львова»

Мета проекту — поєднання унікального місця живої природи та громадського простору для активного відпочинку мешканців мікрорайону.

visual

Анонс 9 візиту у рамках ПНО

АктивістиХарківської міської громадської організація «Енергія миру» завітають з трьохденним візитом у Львів 3-5 листопада в рамках ПрограмиНаціональнихОбмінів.

1477394094

7 візит ПНО: звіт

20 -22 жовтня відбувся візит громадських активістів БФ «Слов’янське серце» (місто Святогірськ, Донецької області) у Львів в рамках Програми національних обмінів що реалізовується ГО ЦеГрІн та ГО Центр культурного менеджменту, за фінансової підтримки Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії.

visual

Уже 8 візит в рамках ПНО

27-29 жовтня, в рамках Програми Національних Обмінів з візитом до Львова завітають викладачі Донецького національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського який зараз функціонує у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

ауп

Нові партнери

ЦеГрІН має поповнення у рубриці «Партнери». Нещодавно Центр Громадянських Ініціатив продовжує співпрацю разом з Академією Української Преси.

7801616f-fae3-4c0e-8d3e-a223b8800f6d

Дума про Голову – 2

Четвертого липня 2016 року, уродженка Камінь-Каширського, а тепер представник ГО «Центр Громадянських Ініціатив» у  Волинській області В. Романович звернулась до Камінь-Каширського міського голови із низкою запитань з приводу виконання ним міського бюджету та Закону України  «Про використання публічних коштів». Про подальші події допитливий читач може довідатись з її статі «Дума про Голову»

1426443439_shutterstock_192998444

Про реформу децентралізації на Сумщині

«Центру громадянських ініціатив» спільно з Представництвом Фонду Фрідріха Наумана в Україні провели інформаційно-навчальний семінар для сільських та селищних голів Конотопського району про перспективи та ризики реформи децентралізації влади в Україні.