Архіви за місяць Січень, 2017

18-й

Деталі 18-го візиту в рамках Програми національних обмінів

  Триває Програма національних обмінів. Гості з Бердянська відвідали Львівський обласний молодіжний центр. Побували також у відділі громадського партнерства Львівської міськради та Інституті міста.

підсумки (1)

У ЦеГрІні задумалися над створенням сучасного посібника із самоорганізації та самоврядування

22 учасники, починаючи від Донецької і закінчуючи (якщо рухатися на захід) Львівською областю. Після Зимової Школи Самоврядування ЦеГрІн підбиває підсумки роботи.

Конотопцев Зимова

Зимова Школа Самоврядування: підбиваємо підсумки

Учасники роз’їхалися, захід закрили. І саме час підбити підсумки.

Про енергозбереження доступно

В рамках Програми національних обмінів 31 cічня пройде публічна презентація «Про енергозбереження доступно». Про досвід у цій царині із Бердянська розповідатимуть місцеві громадські активісти. Адже у Львові 29 — 31 січня 2017 року перебуватимуть представники ГО «Пролісок-Бердянськ» (Запорізька область) Олександр Пилипенко і Криворучко Наталя. Захід пройде в ВПУ № 20 (Широка, 83) о 13:00.

на сайт

Третій день Зимової Школи Самоврядування

Третій день Зимової Школи Самоврядування добігає кінця.

Зимова

Зимова Школа Самоврядування: враження після двох днів роботи

В четвер стартувала Зимова Школа Самоврядування. Центр Громадянських Ініціатив проводить захід 26-29 січня 2017 року в Київській області. Тема Школи: «Громадські активісти – локомотиви реформ».

сміття Львів

Дискусія про поводження з відходами у Львові

500-700 тонн сміття продукує Львів за добу. Нема куди його везти, бідкаються компанії-перевізники непотребу. Люди і далі не сортують відходи. Чиновники ж пишуть концепції, що ж робити із львівським сміттям. Про це ішлося на дискусії про поводження з відходами у Львові: що уже зроблено і перспективи справи. Захід зорганізувала дискусійна платформа Твоє Місто спільно зі […]