Архіви за місяць Березень, 2017

logo_1color_v1

31 березня – останній день реєстрації на проект «Керувати бюджетом міста – просто! Бюджет участі для львів’ян»

31 березня завершується реєстрація на навчання для майбутніх учасників Громадського бюджету Львова на 2018 рік «Керувати бюджетом міста – просто! Бюджет участі для львів’ян». Мета — активізувати львів’ян віком від 16 років до участі у проекті «Бюджет участі» — подавати власні проекти та голосувати за запропоновані.

IMG_5397

Активісти представили кейс з успішної роботи інструменту «Громадська ініціатива»

Про приклад використання інструменту «Громадська ініціатива» на зустрічі з львівськими активістами розповіли громадська активістка від ГО «Нове місто» Тетяна Захарчук та перший заступник міського голови Валентина Загородня (м. Знам’янка).

logo_1color_v1

ГО «ЦеГрін» запропонувало удосконалити роботу проекту «Громадський бюджет»

Десяток пропозицій для удосконалення роботи проекту «Громадський бюджет» у Львові озвучила на нараді Львівської міської ради директор з комунікацій Центру громадянських ініціатив Наталія Кузьма. Фахівці організації напрацювали їх спільно з представниками ініціативної групи проекту «Відродження парку 700-річчя Львова», що ввійшов до кагорти переможців минулого року.

Знамянка

У Львові презентуватимуть проект «Громадські ініціативи»

28 березня о 12.00 за адресою Мулярська 2а (Медіатека) відбудеться презентація проекту «Громадські ініціативи» (проект про те, як місто працює без громадського бюджету).

1

Богдан Коваль: «Все, що я професійно вмію, навчився у ЦеГріні, а не в університеті»

Богдан Коваль попрацював керівником проектів ЦеГріну 3 роки. Сьогодні хлопець вирішив, що час рухатись вперед, змінювати роботу, виходити з зони комфорту. Напередодні дня народження ЦеГрін проживає оновлення команди і відпускає тих, з ким пов’язано чимало гарних спогадів та прожитих моментів. У короткій розмові ми запитали Богдана – яким були для нього роки роботи в організації, […]

17425061_645048369023755_1752435608600273419_n

Ірина Славова – керівник ЦеГрін «Таврія» — долучається до розвитку мережі молодіжних центрів в Україні

Керівник ЦеГрін «Таврія» Ірина Славова ввійшла до робочої групи з розвитку мережі молодіжних центрів в Україні при Міністерстві Молоді та Спорту.

images

Команда ЦеГрін шукає координатора проектів громадської організації

Посадові вимоги до координатора проектів ГО ЦеГрІн