Архіви за місяць Квітень, 2017

Дизайн без назви (1)

Стартував навчальний проект «Керувати бюджетом міста – просто! Бюджет участі для львів’ян»

Перша група активістів, які планують стати авторами цьогорічних проектів Громадського бюджету участі Львова, пройшла одноденне навчання. Цим самим стартував проект «Керувати бюджетом міста – просто! Бюджет участі для львів’ян». Мета — активізувати львів’ян віком від 16 років до участі у проекті «Бюджет участі» — подавати власні проекти та голосувати за запропоновані. Організатор: Центр Громадянських Ініціатив […]

1

Експерт ЦеГрін навчала активістів ГО області залучати ресурси для реалізації задумів

«Як написати проект та залучити ресурси» – тема тренінгу для громадських організацій області. З основами проектного менеджменту та фандрайзингу активістів ознайомила координаторка проектів ЦеГрін Юлія Рудюк. Організатор навчання – департамент внутрішньої політики та інформаційної роботи Львівської облдержадміністрації.

DOBRE

ЦеГрін модерував тему «Створення клієнто-орієнтованих послуг» на конференції Громад DOBRE

«Створення клієнто-орієнтованих послуг» — тема сесії на конференції Громад DOBRE «Сильні громади — незворотність реформи», що пройшла у Києві. Модератор — голова Центру Громадянських Ініціатив Віталій Загайний. У ході обговорення учасники знайомились з новими технологіями, дискутували щодо нових орієнтирів в наданні послуг для громад.

2

ЦеГрін допомагає посадовцям та громадським активістам Львівщини спільно підготувати проекти для залучення інвестицій у розвиток регіону

Близько 30 соціально-культурних та економічних проектів та сотні тисяч залучених грантових інвестицій у розвиток районів Львівської області – запланований результат навчальної програми «Взаємодія задля перемоги!».

самбурова

ЦеГрін «Таврія» готується до створення сучасного молодіжного центру у Мелітополі

Яким критеріям повинен відповідати сучасний молодіжний центр, яка документація необхідна для запуску такого центру, чого потребує молодь – ці питання обговорювала робоча група у Харкові, серед членів якої і Марина Самбур з ЦеГрін «Таврія».

жін

Лідерки спільноти ЦеГрін об’єднують жінок-депутаток та активних жінок України

Підвищити мотивацію жінок іти у політику та збільшити вплив жінок на розвиток України – мета роботи Координаційного комітету жіночої демократичної мережі «Жіночий вибір». Ця Мережа є складовою глобальної ініціативи Міжнародного Республіканського Інституту (IRI, Вашингтон). Фінансується програма Агентством з міжнародного розвитку США (USAID). Ірина Славова (ЦеГрін «Таврія»), Ольга Алтуніна (ЦеГрін «Донбас»), Наталія Сабліна (ЦеГрін «Південь») активні […]

3

Учасники спільноти ЦеГрін взяли участь у Третій щорічній Конференції з демократичного врядування

Координатор ГО ЦеГрін «Таврія» Ірина Славова та Ольга Алтуніна, що представляє організацію ЦеГрін «Донбас», взяли учать у роботі Третьої щорічної конференції з демократичного врядування.