Архіви за день Квітень 24th, 2017

самбурова

ЦеГрін «Таврія» готується до створення сучасного молодіжного центру у Мелітополі

Яким критеріям повинен відповідати сучасний молодіжний центр, яка документація необхідна для запуску такого центру, чого потребує молодь – ці питання обговорювала робоча група у Харкові, серед членів якої і Марина Самбур з ЦеГрін «Таврія».

жін

Лідерки спільноти ЦеГрін об’єднують жінок-депутаток та активних жінок України

Підвищити мотивацію жінок іти у політику та збільшити вплив жінок на розвиток України – мета роботи Координаційного комітету жіночої демократичної мережі «Жіночий вибір». Ця Мережа є складовою глобальної ініціативи Міжнародного Республіканського Інституту (IRI, Вашингтон). Фінансується програма Агентством з міжнародного розвитку США (USAID). Ірина Славова (ЦеГрін «Таврія»), Ольга Алтуніна (ЦеГрін «Донбас»), Наталія Сабліна (ЦеГрін «Південь») активні […]

3

Учасники спільноти ЦеГрін взяли участь у Третій щорічній Конференції з демократичного врядування

Координатор ГО ЦеГрін «Таврія» Ірина Славова та Ольга Алтуніна, що представляє організацію ЦеГрін «Донбас», взяли учать у роботі Третьої щорічної конференції з демократичного врядування.

ІПО_децентралізація

ЦеГрін сприяє роз’ясненню процесу децентралізації серед депутатів місцевих рад

Черговий тренінг про процес децентралізації в Україні, актуальний стан та перспективи на поточний рік провів голова правління Центру Громадянських Ініціатив Віталій Загайний. Тренінг був частиною першої сесії трьохденного семінару ,,Ефективність місцевого самоврядування в умовах децентралізації». Слухачі — депутати місцевих рад. Організатор -Інститут Політичної Освіти спільно з Інститутом Роберта Шумана (Угорщина).