Архіви за місяць Травень, 2017

Дизайн без назви (17)

Ростислав Замлинський: «В Україні є чималі фінансові ресурси, а взяти їх можуть ті, хто вміють працювати з грантами та проектами»

В останній день навчань проекту «Взаємодія задля перемоги» підтримати учасників прийшов перший заступник голови ЛОДА Замлинський Ростислав. «Не бійтесь помилятись, важливо пробувати, вчитись і потім поширювати знання у своїх колективах» , — наголосив посадовець.

XII Форум МВМП -Комунальні підприємства в Україні-

Список відібраних учасників на ХІІ Форум МВМП «Комунальні підприємства в Україні»

Хто реєструвався на Форум? Шукайте свої прізвища. Ми відібрали учасників. Детальна інформація щодо форуму буде надіслана на електронні адреси відібраним учасникам до кінця дня в п’ятницю 26.05 Толмачова Ольга Філіпенко Зоя Іщенко Марія Демеха Наталія

Дизайн без назви (16)

«План дій для міста» у Первомайську

20 по 21 травня в с.Мигія проходив навчальний семінар за ініціативи ГО ЦеГрІн, ЦеГрІн Південь та БФ САРОКА. Ціль семінару – познайомитися з досвідом деяких міст України та Німеччини щодо розробки та впровадження проектів на рівні громади і на основі набутого досвіду створити кілька проектів, готових до втілення в м.Первомайськ.

Дизайн без назви (15)

Для подачі «Місцевої ініціативи» у Львові тепер достатньо 500 голосів

Львівська міська рада дозволила мешканцям міста самим готувати проекти ухвал на розгляд сесії. Це передбачено положенням про місцеві ініціативи, за яке під час сесії 18 травня проголосували 46 депутатів.

Дизайн без назви (14)

Триває проект «План дій для міста» у Слов’янську

В рамках програми «План дій для міста» було проведено навчання активних мешканців міста щодо підготовки та втілення проектів розвитку міста.

Дизайн без назви (13)

«Я хочу, щоб був мир» — фестиваль авторської пісні

«Я хочу щоб був мир!» — фестиваль авторської пісні. Організатор: ГО «Краще разом», член спільноти ЦеГрін у Дніпрі (Кам’янське).

Дизайн без назви (12)

Коментар фахівця щодо змін у Громадському бюджеті щодо обмежень у фінансуванні капітальних ремонтів

Орест Файфурка, начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради роз’яснив зміни у Положенні Громадського бюджету щодо обмежень у фінансуванні капітальних ремонтів (50%).