Архіви за день Травень 16th, 2017

Дизайн без назви (14)

Триває проект «План дій для міста» у Слов’янську

В рамках програми «План дій для міста» було проведено навчання активних мешканців міста щодо підготовки та втілення проектів розвитку міста.

Дизайн без назви (13)

«Я хочу, щоб був мир» — фестиваль авторської пісні

«Я хочу щоб був мир!» — фестиваль авторської пісні. Організатор: ГО «Краще разом», член спільноти ЦеГрін у Дніпрі (Кам’янське).

Дизайн без назви (12)

Коментар фахівця щодо змін у Громадському бюджеті щодо обмежень у фінансуванні капітальних ремонтів

Орест Файфурка, начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради роз’яснив зміни у Положенні Громадського бюджету щодо обмежень у фінансуванні капітальних ремонтів (50%).

Дизайн без назви (11)

Парк науки, креативне подвір’я школи і майданчик для пляжних видів спорту — ще кілька ідей Громадського бюджету 2017

Третя група завершила цикл навчання проекту «Керувати бюджетом міста – просто! Бюджет участі для львів’ян». Групи пропрацьовували ідеї створення Парку науки, облаштування подвір’я школи та майданчику для пляжних видів спорту у місті.

Дизайн без назви (10)

ЦеГрін продовжує агітувати за доступність інструменту «Місцева ініціатива»

Центр Громадянських Ініціатив працює над тим, аби демократичні інструменти взаємодії влади та громади були дієвими. Відтак, наша команда створила електронну петицію з метою зробити доступним інструмент «Місцева ініціатива» у Львові.

Дизайн без назви (9)

ЦеГрін пропонує залучати авторів проектів Громадського бюджету до дискусії про урбаністичне майбутнє Львова

Днями голова правління Центру Громадянських Ініціатив Віталій Загайний взяв участь у панельній дискусії «Урбаністичні тенденції Львова», де зібрались урбаністи, активісти та інші небайдужі до розвитку Львова люди. Організатор — Інститут лідерства та управління УКУ. Мета — познайомити громаду Львова з діяльністю різних середовищ, які пов’язані з створенням та розвитком громадських просторів.