Архіви за місяць Червень, 2017

11870778_1164837496865293_4397028922226474516_n

Відкрито реєстрацію на «Літню Школу Самоврядування 2017: «Взаємодія на рівні місцевої громади: можливості, виклики, технології»

Запрошуємо голів громад, депутатів та службовців місцевих рад і адміністрацій, представників громадських організацій та журналістів місцевих і регіональних ЗМІ, які цікавляться вказаною темою до участі у Літній Школі Самоврядування. Такі школи пройдуть двічі — 30 липня — 4 серпня у місті Ізмаїл Одеської області та 13-18 серпня у Тростянці Сумської області.

IMG_7023

Оголошення для учасників проекту «Взаємодія задля перемоги»

Наразі команда ЦеГріну закінчила проведення кущових консультацій у Жовкві, Миколаєві, Городку та Буську, проте маємо ще додаткові запити на консультування. Саме тому ми проведемо ще одну консультацію он-лайн через скайп, яка відбудеться 19 липня. Наразі заплановано провести її для 6 груп.

Дизайн без назви (34)

Три посібники у допомогу громадам

«Інструкція взаємодії та комунікації влади і громадськості», «Управління проектом: від ідеї до результату» та «Фандрейзинг» — серія посібників, написаних та виданих командою ЦеГрін на замовлення Львівської облдержадміністрації.

Дизайн без назви (33)

Учасники оцінили роботу ХІІ Форуму МВМП

Традиційно, по завершенню Форуму, кожен з учасників отримав опитувальник. Така форма фідбеку дозволяє побачити як оцінили учасники роботу спікерів, оргкомітету, новизну та корисність змісту презентацій тощо. Організатори враховують результати та підвищують якість проведення подібних заходів у майбутньому.

Дизайн без назви (32)

Кущова консультація у Жовкві

Чергова, уже третя, кущова консультація авторів проектів для грантових інвестицій відбулась у Жовкві. Протягом кількох годин експерти Центру громадянських ініціатив та представник департаменту Міжнародно-технічної допомоги ЛОДА працювали над заявками 5ти проектів.

Дизайн без названия

Кущова консультація у Буську

У Буську пройшла друга кущова консультація для учасників проекту «Взаємодія задля перемоги».

1

Обрані цитати спікерів XII Форуму МВМП

Спікери Форуму про управління комунальною інфраструктурою на місцях.