Добірка проектів, поданих на Бюджет участі у Львові

20930309_1551419804921396_655406489_oЗ 1-го листопада розпочинається голосування за проекти Бюджету Участі у Львові. Саме тому ми розпочинаємо знайомити Вас із проектами, які подали учасники навчальних семінарів «Керувати бюджетом міста – просто! Бюджет участі для львів’ян»

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них.

Сьогодні ми познайомимо Вас із поданими проектами по реконструкції та відновленню парків.

Парк 700-річчя Львова

Парк 700-річчня Львова – один із найбільших парків у Львові,  територія якого 21 га, розміщений у центрі густозаселеного мікрорайону міста. Парк вже став переможцем Бюджету Участі у 2016 році та наразі ведуться ремонтні роботи. Проте за виділені кошти неможливо здійснити всі заплановані роботи, саме тому мешканці подали проект та продовження реконструкції Парку 700-річчя. Деталі за посиланням: https://lviv.pb.org.ua/projects/140

zrychnemisto

Білогорща

«Білогорща» або «П’ятий парк» — лісопарк у Залізничному районі Львова між Левандівкою, Білогорщею та районом вулиці Курмановича. В рамках проекту по Бюджету Участі планується облаштування лісопарку «Білогорща» (П’ятий парк) планується влаштувати хідники, відпочинкові зони для людей різного віку, освітлення та відеонагляд, ігрові майданчики, скейт-парк, велотрек, мотузковий парк та інше. Деталі за посиланням: https://lviv.pb.org.ua/projects/211

Парк науки та креативності

Парк науки та креативності у Львові — це можливість для усіх охочих, насамперед дітей, побачити, почути, відчути, як працюють закони фізики. Це експериментальний майданчик, інструмент для вдосконалення навиків та набуття знань з природничих наук. Це громадський простір сімейного відпочинку та проведення відкритих уроків.

Деталі за посиланням: https://lviv.pb.org.ua/projects/30315055071311176_parknauky-6ce0ea13645df8732d5ad292a6882ed8 (1)

 

Сквер на вулиці Віри, Надії, Любові

Проект пропонує створити сквер, який стане окрасою нашого Шевченківського району та місцем відпочинку для усього населення.  Сквер розташований між вул. І.Миколайчука, вул. Віри, Надії, Любові та новозбудованим храмом УГКЦ.

Деталі за посиланням: https://lviv.pb.org.ua/projects/279

Наразі у нас все. У наступній статті ми розповімо про проекти, спрямовані на облаштування спортивних майданчиків.

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.