Проекти, подані на Бюджет участі у Львові

23140516_140193050066046_698304340_nБюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них.
Вже з 1-го листопада розпочинається голосування за проекти Бюджету Участі у Львові. Продовжуємо знайомити Вас з проектами, які подали учасники навчальних семінарів «Керувати бюджетом міста – просто! Бюджет участі для львів’ян»
Сьогодні до Вашої уваги проекти по реконструкції та відновленню спортивно-ігрових комплексів, облагородження територій шкільних та дошкільних закладів.

«Вдосконалення ресурсно-методичного центру на базі НВК Львівський технологічний ліцей»

Проект є важливим не тільки для самого ліцею, але й для Львова та країни. Тут розробляються екологічні, інженерні та соціальні проекти. Активісти пропонують обладнати сучасну творчу майстерню, зробити ремонт та закупити необхідне обладнання, щоб створити комфортні умови для навчання і втілення корисних для суспільства проектів. Окрім цього, їхня ідея також – ділитися знаннями з іншими навчальними закладами через друковану літературу. Реалізація цього проекту відкриє нові можливості та дозволить поділитися досвідом з іншими школами та установами через започаткування власного видання. Основними групами мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації проекту, є учні та вчителі ліцею, науковці та учні шкіл міста.

https://lviv.pb.org.ua/projects/20

 

Футбольний стадіон на території спортивного комплексу СЗШ№97

В рамках реалізації проекту створення футбольного стадіону на території спортивного комплексу СЗШ№97 (вул. І. Миколайчука 18) запланована реконструкція футбольного поля розміром 90х45м. Реконструкція забезпечить створення сучасних умов для занять футболом, підвищить рівень здоров’я мешканців, в першу чергу дітям, молоді та дорослим.

https://lviv.pb.org.ua/projects/294#&gid=1&pid=16

 

Бруківка – запорука безпеки та комфорту на території гімназії «Гроно»

НВК «Гроно» став правонаступником СЗШ №64, що існує вже 40 років. За цей час покриття подвір’я стало небезпечним та втратило естетичний вигляд.
Проект передбачає встановлення брукованих доріжок перед входом у заклад, облаштування клумб та зелених насаджень. Це забезпечить зручність руху учнів, їх батьків та всіх, чий щоденний піший маршрут проходить повз гімназію.

https://lviv.pb.org.ua/projects/60

 

Затишний внутрішній шкільний дворик для учнів НВК «Гроно»

Тривалий час розбитий старий дворик не використовується за призначенням, і потребує реконструкції.

Оновлений внутрішній шкільний дворик – це місце відпочинку на свіжому повітрі та неформального спілкування учнів, можливість проведення сучасних пленерних уроків, флешмобів, тренінгів, дискусій.

Підтримайте проект, подаруйте учням новий дворик!

https://lviv.pb.org.ua/projects/71

 

Облаштування травмобезпечним покриттям спортивного майданчика ЗШ «Первоцвіт»

Облаштування спортивного майданчика школи сучасним наливним гумовим покриттям потрібно, щоб дітям було безпечно і приємно займатися на уроках фізичної культури та в позаурочний час, для уникнення травмування дітей та заохочення до занять спортом.

https://lviv.pb.org.ua/projects/61

 

Осучаснення ігрових майданчиків у ДНЗ № 52 “Для дітей — найкраще”

На території дошкільного навчального закладу є ділянки, відведені під ігрові майданчики для кожної вікової групи. Проте обладнання ігрових майданчиків не відповідає сучасним вимогам щодо організації дозвілля для дітей, проведення активних ігор, занять на повітрі, потребує заміни та поповнення.

https://lviv.pb.org.ua/projects/139

 

Облаштування ігрових майданчиків на території садочка «Веселка»

Для проведення дозвілля та фізичного розвитку дітей дошкільного віку потрібно оновити дитячі майданчики на території садочка «Веселка» (Личаківський район) шляхом встановлення нових ігрових комплексів.

https://lviv.pb.org.ua/projects/41

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.