Розпочалось голосування за проекти бюджету участі у Львові

14974515556815_18118913_455066024825920_2909520468108443778_n

З 1-го листопада розпочалось голосування за проекти Бюджету Участі у Львові. Завершуємо знайомство з проектами, які подали учасники навчальних семінарів «Керувати бюджетом міста – просто! Бюджет участі для львів’ян». Протягом двох тижнів потрібно обрати свого фаворита та проголосувати за проект на сайті бюджету участі.
Сьогодні до Вашої уваги проекти соціального спрямування, облаштування міського простору.

Сенсотека – інклюзивний простір у Стрийському парку
Активісти пропонують перевтілити бібліотеку-філію № 18 ЦБС для дорослих за принципами універсального дизайну та створити платформу для синергії, розвитку та соціальних інновацій у Львові. Місія полягає у створенні інклюзивного простору, який буде повноцінно доступним для всіх людей, зокрема для людей з інвалідністю.
https://lviv.pb.org.ua/projects/285

Покровська площа
Мета – облагородити площу для зустрічі людей різного віку. На розі вулиць Личаківська і Долішня, вже багато років є сквер у занедбаному стані, поряд — досить небезпечний пішохідний перехід. Пропонують облаштувати площу для зустрічі людей різного віку із зеленими насадженнями, алеєю, енергоефективним освітленням, криницею-фонтаном з питною водою, безпечним пішохідним хідником через центр площі.
https://gb.city-adm.lviv.ua/projects/150

Дитячий ігровий майданчик у парку «Високий Замок»

На сьогоднішній день нашою спільною гострою проблемою є відсутність умов для активного відпочинку дітей, та низький показник залучення населення до занять спортом та фізичної культури. Насамперед, це зумовлено відсутністю відповідної інфраструктури.
Дитячий майданчик, вирішить проблему дозвілля і фізичного розвитку дітей та підлітків у вільний від навчання час.
https://lviv.pb.org.ua/projects/191

Облашування веломайстерень вздовж велодоріжок
У Львові активно розвивається велоінфраструктура, з кожним роком стає все більше велодоріжок. але мало розвинена інфраструктура біля них. Тому необхідно облаштувати місця біля велодоріжок веломайстернею, парковкою, лавкою та смітником. Запропоновані місця вказані у пункті фото, остаточні місця розміщення будуть узгоджуватись під час реалізації проекту.
https://lviv.pb.org.ua/projects/202

Облаштування дитячого майданчика
На даний час на території, де пропонується облаштувати майданчик знаходиться невелика кількість застарілого дитячого ігрового обладнання, яке частково в несправному технічному стані. Для нормального та безпечного фізичного розвитку дітей необхідно облаштувати дитячий майданчик новим обладнанням.
https://lviv.pb.org.ua/projects/81

Громадський простір Сихова

Територія, яку пропонується перетворити на громадський простір, є як транзитною для сихівчан, так і відпочинковою для мешканців прилеглих будинків.
Під час перетворення території від будинку на пр. Ч. Калини,69 вздовж будинків №67, 65 до вул. О. Довженка серед іншого пропонується замінити покриття тротуару, облаштувати відпочинкові зони з лавками різних форм, провести озеленення території.
https://lviv.pb.org.ua/projects/206

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.