ЦеГрін навчав своїх активістів у стародавній Жовкві

25151869_227541091120080_7600021451206216533_n

Два дні напруженої праці. Учасники з усієї України, що входять до славетної ЦеГрінівської спільноти. Нові знання, знайомства, враження – саме за таким сценарієм на цих вихідних – 9-10 грудня у стародавній Жовкві відбувався семінар-тренінг «ІНСТИТУЦІЙНА СПРОМОЖНІСТЬ НУО, ЯК ОСНОВА ДЛЯ ЕФЕКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ НА РІВНІ ГРОМАДИ».

Голова правління ЦеГріну Віталій Заганий ознайомив учасників заходу з правилами та процедурами написання Стратегії розвитку громадських організацій та запропонував визначитися з методикою оцінювання діяльності ЦеГріну та Мережі Вільних Місцевих Політиків. У форматі «мозкового штурму» ЦеГрінівці напрацювали якісні та кількісні показники оцінювання діяльності мережі та навіть надали їм символічну назву – «НОМІ».

Далі учасники семінару зустрілись з представниками депутатського корпусу Жовківської міської ради та місцевими громадськими активістами. До речі, на розмову з представниками ЦеГріну у м.Жовкві завітало більшість місцевих депутатів і, як жартував секретар Жовківської міськради, ЦеГрінівець Андрій Мазан, який власне долучився до такого чисельного представництва місцевих обранців: «Ми навть сесію можемо проводити…» ЦеГрінівці розказали про себе та послухали місцевих депутатів, які поділились враженнями щодо формування міського бюджету Жовкви, зокрема, бюджету участі та іншими «секретами» депутатської діяльності та взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськими активістами.

На завершення першого дня тренінгу його учасники відвідали Жовківський замок та з користю провели вечірній час у захопливій грі «Розвиток громад».

Наступного дня учасники тренінгу-семінару вчились писати проектні заявки для донорів – тренер виконавчий директор ЦеГріну Анатолій Шалаєв, обговорювали питання тайм менеджменту (тренер — Анастасія Спіцина), навчались взаємодії громадських організацій зі ЗМІ (тренер – керівник відділу НТКУ Зоряна Тивін), правилам ведення сторінок в Фейсбуці (Анна Шавиро) та отримали інформацію щодо діяльності Центру Культурного менеджменту та, зокрема проектів, що здійснює ЦКМ – «Містки громадської активності», картування громад (директор – ЦКМ Ігор Савчак).

Загалом тренінг-семінар відбувався в надзвичайно приємній дружній атмосфері, його учасники отримали необхідні знання щодо розбудови власної громадської організації та мережі організацій. Незмінним партнером заходів ЦеГріну став Фонд Наумана в Україні.

24899877_1959840970698271_887621497647761031_n

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.