Шостий щорічний семінар «Практичні аспекти місцевого самоврядування – 2016: нові виклики та можливості»

logotype (1)

26-27 лютого у Дрогобичі (26 лютого) та Трускавці (27 лютого)  проводиться Шостий щорічний семінар «Практичні аспекти місцевого самоврядування – 2016: нові виклики та можливості».

Це подія, що гуртує практиків та дослідників місцевого самоврядування з метою обміну успішними ідеями та прикладами самоврядування. Незмінними організаторами семінару є Центр громадянських ініціатив  та представництво фонду Фрідріха Науманна в Україні. У цьому році команда організаторів підсилена участю Міських рад Дрогобича та Трускавця.

Учасники семінару – це міські голови, секретарі і депутати міських рад, голови об’єднаних територіальних громад та представники громадських організацій що працюють у сфері місцевого самоврядування.

Формат події передбачає запрошення лише 30 учасників, тому поспішайте  ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ   до 23:59 години 21 лютого 2015 року.
Анкети надіслані після встановленого терміну до розгляду не прийматимуться. Впродовж двох робочих днів Вам буде надіслано рішення оргкомітету щодо участі, а також повна програма семінару. В разі відбору Ви отримаєте повідомлення про зарахування та банківські реквізити Центру для сплати благодійного внеску у розмірі 250 гривень.

Запрошені експерти представлять наступні теми:

  • Запровадження поіменного голосування в місцевій раді;
  • Ефективна залучення співфінансування місцевих проектів;
  • Доступні місцеві бюджети: як зробити бюджет зрозумілим для громади;
  • Фінансування і реалізація дій Плану сталого енергетичного розвитку міст до 2020 року;
  • Організаційна структура та джерела ресурсів у діяльності ОТГ.

Модератор семінару – Віталій Загайний, голова Центру Громадянських Ініціатив.

Увага! Потенційний учасник повинен відповідати одній із вище зазначених категорій (міський голова, секретар міської ради, депутат міської ради, голова об’єднаної територіальної громади, або представник громадської організацій яка працює у сфері місцевого самоврядування). Участь у Форумі є БЕЗКОШТОВНОЮ, що передбачає трансфер учасників від залізничного вокзалу Львова та зворотно, проживання, харчування, конферец-послуги, друковані та роздаткові матеріали, оплату послуг доповідачів. Учасники покривають власним коштом трансфер до Львова і зворотно та сплату благодійного внеску в розмірі 250 гривень з особи на розрахунковий рахунок організатора. Зібрані кошти використовуються на ведення  навчально-просвітницької діяльності ЦеГрІн.

У разі виникнення запитань звертайтесь до оргкомітету за номерами: 098 84 21 479 та 093 20 53 168, з 10:00 до 20:00, або на електронну скриньку: cehrin.ngo@gmail.com

До зустрічі на семінарі!

цегрін+науман

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.