Розпочато реєстрацію на 8-й щорічний семінар «Практичні аспекти місцевого самоврядування»

logotype

ОГОЛОШЕННЯ

про реєстрацію учасників 8-го щорічного семінару «Практичні аспекти місцевого самоврядування»

16-17 лютого  2018 року на Львівщині проводиться Восьмий щорічний семінар «Практичні аспекти місцевого самоврядування: ефективне використання можливостей та ресурсів». Ця подія вже стала традиційною та гуртує практиків і дослідників місцевого самоврядування з метою обміну успішними ідеями та прикладами самоврядування.

Організатори семінару: Центр громадянських ініціатив http://cehrin.org.ua/  та представництво фонду Фрідріха Науманна в Україні http://ukrajina.fnst.org/ у співробітництві з Жовківською міською радою та Львівський обласний Центр розвитку місцевого самоврядування, що створений за Програмою U-LEAD з Європою.

Учасники семінару – це голови територіальних громад, секретарі і депутати місцевих рад, фахівці виконавчих органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій, що працюють у сфері місцевого самоврядування.

Цьогорічний семінар приурочений новим можливостям якими можуть скористатися територіальні громади та ефективному використанню ресурсів місцевих громад. Розпочне семінар тематична дискусія «Нові можливості для місцевого самоврядуванням в Україні» за участі провідних фахівців галузі.

Модератор семінару – Віталій Загайний, голова правління Центру Громадянських Ініціатив.

Формат події передбачає запрошення 30 учасників. Для участі у відборі  необхідно заповнити анкету до 23:59 години 02 лютого 2018 року за посиланням.

Анкети заповнені після встановленого терміну до розгляду не приймаються. Відбір учасників проводиться на конкурсній основі. Повідомлення про зарахування до складу учасників семінару буде надіслане на вказану Вами електронну адресу разом з програмою події до 18:00 години 06 лютого 2018 року.

УВАГА! Участь у події є БЕЗКОШТОВНОЮ, що передбачає трансфер учасників від головного залізничного вокзалу Львова, проживання, харчування, конференц-послуги, друковані та роздаткові матеріали, оплату послуг доповідачів.  Власним коштом учасники покривають проїзд до Львова та зворотньо.

У разі запитань звертайтесь до оргкомітету події за номером: 032 231 88 08 та 068 581 20 24 або 096 203 55 61 з 09:00 до 18:00 години, електронна скринька cehrin.event@gmail.com

 

До зустрічі на семінарі!

 

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.