Тренінг щодо посилення спроможності громадських інституцій впливу на владу (Київ)

1460883249

 22-24 квітня 2016 року у Києві відбудеться тренінг щодо посилення спроможності громадських інституцій впливу на владу. 
Найкраща пропозиція для всіх, хто прагне розібратися у реформі децентралізації, можливостях самоорганізації громадян, питаннях впливу на рішення місцевої влади.
Центр політико-правових реформ, за підтримки Посольства Нідерландів в Україні протягом квітня-червня 2016 року організовує серію навчальних тренінгів щодо посилення спроможності громадських інституцій впливати на владу в містах: Львів, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса.

До 23:00 години 19 квітня 2016 р. триває реєстрація учасників тренінгу у Києві, який буде проведено 22-24 квітня 2016 року. Запрошуються представники громадських організацій та інші громадські активісти із Києва, Житомира, Білої Церкви, Черкас, Чернігова, Вінниці та Хмельницького, які працюють у сфері посилення спроможності інститутів громадянського суспільства впливати на місцеву владу та впроваджувати реформи в політико-правовій сфері.

Для участі слід заповнити онлайн-анкету за цим посиланнямhttp://goo.gl/forms/8i8tJXeKim. Відібраним учасникам буде повідомлено місце проведення та інші деталі участі на вказані в анкеті електронні скриньки до 20 квітня.

Умови: участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори компенсовують вартість проїзду та оплачують витрати, пов’язані з проживанням та харчуванням учасників.

Учасники з міст, які не входять до вищезазначеного переліку можуть брати участь на умовах самофінансування.

Перелік питань, що будуть розглядатися на тренінгу:

1) як розвивати самоорганізацію громадян і впливати на рішення місцевої влади, як і для чого сприяти реформі децентралізації;

2) як змінюється діяльність місцевого самоврядування в умовах децентралізації, як сприяти організації надання адміністративних послуг у громадах;

3) які зміни нас чекають в організації районного рівня публічної влади, як моніторити діяльність поліції та державних інспекцій і впливати на їх реформування;

4) як моніторити діяльність судів і прокуратури та сприяти їх реформуванню;

5) як знаходити корупціогенні фактори в актах органів місцевого  самоврядування та попереджати корупцію в їх діяльності.

Робоча мова – українська.

У рамках проекту заплановано надання громадським організаціям мікрогрантів для реалізації місцевих ініціатив.

Більше можна дізнатись на сайті: http://pravo.org.ua/

Контактна особа: Тетяна Близнюк blyzniuk@pravo.org.ua

 

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.