Літня Школа Самоврядування: Схід

НА САЙТ1

Шановні колеги! 

            Запрошуємо Вас прийняти участь у Літній Школі Самоврядування: Схід.

Школа відбудеться 9 — 14 серпня 2015 року на території Дніпропетровської області.  Тема  Школи – «Ефективна виборча кампанія: від ідеї до плану дій».  Учасники Школи – особи, які планують брати участь у виборах органів місцевого самоврядування 2015 року в якості кандидатів або керівників штабів з Черкаської, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Луганської і Донецької областей загальною кількістю – до 30 осіб.

Організатори Школи – Центр громадянських ініціатив та представництво фонду Фрідріха Науманна в Україні.

Програма Школи передбачає інтенсивне, інтерактивне спілкування з усього спектру виборчих питань. Результатом участі в Школі стане план Вашої виборчої кампанії складений під керівництвом кращих фахівців з виборчих перегонів. Склад тренерів залучених до проведення Школи: Віталій Загайний (Львів), Максим Колєсников (Київ), Наталя Міхнова (Львів), Олексадр Мєдвєдєв (Київ), Тарас Максименко (Рівне).

          Умови участі. Участь у Школі є БЕЗКОШТОВНОЮ, що включає покриття за кошт організаторів витрат на проживання, харчування, конференц-послуги, друковані та роздаткові матеріали, оплату послуг тренерів та трансфер по Дніпропетровській області в рамках проведення Школи. Учасники покривають власним коштом трансфер Дніпропетровськ — зворотньо та внесок учасника Школи в розмірі 500 гривень з особи на розрахунковий рахунок організатора Центру громадянських ініціатив (зібрані кошти використовуються на статутні  потреби ЦеГрІн, в тому числі на потреби українських військових формувань в зоні АТО). Внесення коштів на рахунок організації проводиться виключно відібраними учасниками Школи.

Звертаємо Вашу увагу на те, що відбір учасників «Літньої Школи Самоврядування: Схід» проводиться на конкурсній основі. Для участі у відборі необхідно до 23:59  години  19 липня 2015 року ЗАПОВНИТИ РЕЄСТРАЦІЙНУ АНКЕТУ.

Разом із заповненням анкети слід надіслати до 23:59 години 19 липня 2015 року на електронну скриньку litnya.shkola@gmail.com, заповнений паспорт виборчого округу Додаток-1. У темі листа вкажіть місто та Ваше прізвище. Назва файлу з паспортом виборчого округу повинна містити місто та прізвище учасника. Файл слід надсилати у форматі PDF, doc або PPT.

          УВАГА! Анкети учасників, без файла із заповненим паспортом виборчого округу та анкети, надіслані після встановленого терміну, до розгляду не прийматимуться.

Повідомлення про зарахування учасників оприлюднюються на сайті ЦеГрІн www.cehrin.org.ua  та на ФБ-сторінці Центру. У разі виникнення запитань звертайтесь в оргкомітет Школи за номером 0674548188 або 099 00 42 635 — Богдан Коваль, або 093 866 06 21 або 098 84 21 479 – Олена Сидор.

До зустрічі на Літній Школі Самоврядування!

https://www.youtube.com/watch?v=u7d5gpiOv3c

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.