У Миколаєві та Первомайську відбулись круглі столи «Механізми співпраці неурядових організацій та місцевих влад»

1 (1)

15 квітня 2016 року Центр громадянських ініціатив спільно з представництвом фонду Фрідріха Науманна в Україні провів круглі столи «Механізми співпраці неурядових організацій та місцевих влад» у Миколаєві та Первомайську.

Актуальні виклики, що постають перед місцевими громадами, вимагають кооперації зусиль та взаємодії між представницькими та виконавчими органами місцевого самоврядування з одного боку та громадським сектором з іншого. Налагодження такої співпраці передбачає вихід за вже звичний формат критики та критиканства місцевої влади, в тому числі тих її представників, які є вихідцями з громадського середовища та ще «вчора» були серед лідерів громадського руху. Мобілізація та скерування соціального потенціалу громад на вирішення актуальних питань потребує нових форм взаємодії, що базуються на взаємній довірі та відповідальності.

Захід проводився для обговорення існуючих форм співпраці та визначенню проблем, ризиків, перешкод такій співпраці на практичному рівні.

На круглому столі відбулись презентації на теми «Громадські мережеві об’єднання як механізми ефективної взаємодії» (Віталій Загайний, голова ЦеГрІн, Львів), «Внесок міжнародних фондів у розвиток громадянського суспільства в Україні на прикладі представництва фонду Науманна» (Максим Колєсніков, координатор проектів представництва фонду Фрідріха Науманна в Україні, Київ).

У рамках події  також відбулось представлення проекту «Мережа Вільних Місцевих Політиків», обговорення  змісту та філософії проекту, механізмів взаємодії громадян та місцевої влади, особливостей проведення основних заходів мережі – Форумів Мережі Вільних Місцевих Політиків.

Репрезентували проект Віталій Загайний та Максим Колєсніков. Вони розповіли присутнім, що місія МВМП об’єднати людей, які визнають найвищими цінностями права людини, свободу слова, верховенство права та ринкову економіку.

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.