Тренінг щодо посилення спроможності громадських інституцій впливати на владу (Харків, 13-15 травня 2016 р.)

1460883249

13-15 травня 2016 року у Харкові відбудеться тренінг щодо посилення спроможності громадських інституцій впливу на владу. 

Найкраща пропозиція для всіх, хто прагне розібратися у реформі децентралізації, можливостях самоорганізації громадян, питаннях впливу на рішення місцевої влади.

Центр політико-правових реформ, за підтримки Посольства Нідерландів в Україні протягом квітня-червня 2016 року організовує серію навчальних тренінгів щодо посилення спроможності громадських інституцій впливати на владу в містах: Львів, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса.

На тренінгу будемо радитися та дискутувати щодо таких питань:

1)як розвивати самоорганізацію громадян і впливати на рішення місцевої влади, як і для чого сприяти реформі децентралізації;

2) як змінюється діяльність місцевого самоврядування в умовах децентралізації, як сприяти організації надання адміністративних послуг у громадах;

3) які зміни нас чекають в організації районного рівня публічної влади, як моніторити діяльність поліції та державних інспекцій і впливати на їх реформування;

4) як моніторити діяльність судів і прокуратури та сприяти їх реформуванню;

5) як знаходити корупціогенні фактори в актах органів місцевого  самоврядування та попереджати корупцію в їх діяльності.

Третій тренінг відбудеться у Харкові 13-15 травня 2016 року та зорієнтований на учасників з Харкова, Сум, Полтави, Кременчука, Краматорська, Слов’янська, Сєверодонецька та Лисичанська.

Хто може взяти участь?

Участь у заході можуть взяти представники громадських організацій та інші громадські активісти, які працюють у сфері посилення спроможності інститутів громадянського суспільства впливати на місцеву владу та впроваджувати реформи в політико-правовій сфері.

Для подання заявки  на участь у навчанні потрібно заповнити онлайн-анкету за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1an5TZQ3J5-jZgcxifBiDpdnMQI0HdGNk7SfcvzdeeAY/viewform

Кінцева дата подання заявок – 9 травня 2016 року, 23.00.

Для участі у тренінгу буде відібрано не менше 4 осіб з цільових міст. Відбір учасників буде проводитися за результатами аналізу поданої заявки.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

Робоча мова – українська.

У травні-червні 2016 року будуть проведенні ще два тренінги для  східних та південних регіонів України.

Також в рамках проекту планується надання громадським організаціям мікрогрантів для реалізації місцевих ініціатив.

Контактна особа: Тетяна Близнюк blyzniuk@pravo.org.ua

Проект здійснює Центр політико-правових реформ за підтримки Посольства Нідерландів в Україні.

Більше можна дізнатись на сайті: http://pravo.org.ua/

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.