Літня школа самоврядування: Схід. Підсумки

11870778_1164837496865293_4397028922226474516_n

Закінчується літо, а разом із ним завершуються і літні проекти, так до кінця добігла і Літня школа самоврядування: Схід. Школа проходила у селі Хащове, Дніпропетровської області протягом 9-14 серпня 2015 року.Організатори ставили перед собою завдання створити теоретико-практичний плацдарм для кандидатів та керівників виборчих штабів, за допомогою поєднання лекційної частини, яку влучно заповнили експерти, а також індивідуально-групової роботи для мозкового штурму над ідеями гасел та формуванням програм. І з великою певністю можна сказати, що це завдання виконане! Це є заслугою не лише організаторів, але й учасників, які продемонстрували готовність не лише до сприйняття інформації, а й до критичного її осмислення, про що свідчить величезна кількість запитань і рівень дискусій протягом всього часу. Як відомо, навчання відбувається не лише у лекційній залі, а й поза його межами. Хочеться подякувати учасникам та експертам за згуртованість і готовність залишити свої межі комфорту.

Команда ЦеГрІну бажає всім успіху, натхнення та перемог!

 

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

1 коментар до запису “Літня школа самоврядування: Схід. Підсумки”

 1. AndreyRukyn:

  Дуже дякую організаторам Школи не тільки за змістовність викладених матеріалів та злагодженість в організації, а і перш за все — за їх постійний подяг до вдосконалення навіть найпростіших, на перший погляд, речей!

  Хочеться багато написати, але зупинюсь лише на найбільш істотних моментах Школи.

  1) Дуже сподобалась можливість не відволікатись під час проведення школи. Цьому сприяла не тільки віддаленість від міста, а і чітка програма кожного дня, починаючи від зустрічі на вокзалі і закінчуючи святковою вечерею.
  2) Особливо зверну увагу на виступи тренерів. Не зважаючи на те, що це була «Школа», спілкування відбувалось «по-дорослому» і ставлення було відповідне. Виступи були структуровані, та подавались блоками, через що гарно сприймались такою різноплановою аудиторією.
  3) Спілкування, навіть неформальне, відбувалось здебільшого українською мовою. Так! Чесно кажучи, я думав, якщо це Дніпропетровськ, тим більше учасники всі зі Сходу, то не важко буде здогадатись, якою мовою піде бесіда. Але, я помилявся! Українська мова якось невимушено, а іноді навіть машинально лунала від тих, хто до цього вивчав її хіба що на уроках української літератури.

  Взагалі, хочеться писати і писати, але не впевнений, що хтось буде читати мемуари, тому я максимально стисло старався викласти власні враження.

  Бажаю успіхів у роботі Школи. Нехай такі проекти будуть постійними, бо вони, на відміно від багатьох інших речей, сьогодні дійсно потрібні суспільству!

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.