Cтарт проекту «Енергія Євромайдану в малі громади»

ЕЄМ Лого (1)

До уваги громадських активістів, Го «Центр Громадянських Ініціатив» за підтримки міжнародного фонду «Відродження» оголошує про старт проекту «Енергія Євромайдану в малі громади. Центр».

Події Революції Гідності активізували багатьох суспільно-активних людей, які розуміють, що необхідно втілювати зміни на місцях, у селах, містечках, селищах. Проте часто для втілення цих змін у них не вистачає знань та інструментів.
Якщо ти громадсько-активн(ий/на),проживаєш у селах, селищах, містечках Вінницької, Черкаської, Кіровоградської та Полтавської областей, маєш сформовану ідею-ініціативу для змін у місці, де проживаєш та хочеш реалізувати її – тобі до нас.
В проекті візьмуть участь найбільш вмотивовані та активні. Для них проект передбачає двохденний навчальний семінар, консультації кращих тренерів, участь у підсумковій конференції.
Теми навчальних семінарів:
— Громадська організація: від створення до ефективної роботи  (Тренер — Віталій Загайний).

— Популяризація соціальних ініціатив серед мешканців, залучення прихильників та співпраця зі ЗМІ (Тренер — Наталя Міхнова).
— Підготовка проекту: від ідеї до дії (Тренер — Максим Колєсніков).
— Практичний менеджмент та фандрейзинг для втілення ідей в громадах(Тренер — Олександр Ярема).

Після семінару, заручившись підтримкою консультантів, впродовж двох місяців, учасники готуватимуть власні проекти. Підсумком проекту стане конференція, де учасники зможуть представити власні здобутки та поділитися досвідом.
Приходьте до нас з ідеєю – і ви підете з готовим проектом.
Семінар буде відбуватися в Києві 7-8 листопада. Організатори покривають витрати на проживання та харчування під час семінару. Важливо: дорожні витрати учасникам не компенсуються.
Для участі у проекті потрібно заповнити АПЛІКАЦІЙНУ ФОРМУ до 23:59 години  18 жовтня.
Про результати відбору та інші організаційні деталі ми повідомимо 26 жовтня.
Приходьте до нас з ідеєю – і ви підете з готовим проектом.

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.