КіноЖек від ЦеГрІн та Ініціативної групи Рясне. Ініціативи в дії.

1444736667 (1) (1)

Чи часто можна почути поєднання слів: ЖЕК і кіно. Напевне ніколи. Бо якщо задуматись, в них немає абсолютно нічого спільного. Ну майже нічого. Окрім того, що

тепер щочетверга в приміщенні актового залу Шевченківського ЖКГ у Львові будуть відбуватися кінопокази світових бестселлерів. Цієї осені двері ЖЕКу відкриваються для всіх, хто цінує якісні фільми не позбавлені змісту.
В географії міста кінотеатри розміщені нерівномірно, а в деяких районах міста їх просто немає. До того ж часто вартість кіносеансів б’є по кишенях. В цій ситуації багато людей відмовляються від такого проведення дозвілля. Цю несправедливість взялися вирішити активісти ГО «Центр Громадянських Ініціатив» та Ініціатива група Рясне.
Напередодні кожного показу кожен з потенційних глядачів зможе проголосувати за бажаний фільм а згодом насолодитися переглядом в камерній атмосфері залу.
В своїй суті ЖКГ є власністю громади то ж потрібно використовувати всі ресурси для максимальної користі цієї ж таки громади. На цей раз у такий незвичний спосіб.

Долучайтеся  до Фейсбук спільноти та обирайте улюблений фільм для наступного перегляду. Проголосувати можна ТУТ.

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.