Громадянське суспільство – від стратегії розвитку до конкретного плану заходів

DSC_1831

31 травня 2016 у Львівській обласній державній адміністрації за участі Центру Громадянських Ініціатив відбувся круглий стіл на тему «Громадянське суспільство – від стратегії розвитку до конкретного плану заходів!».

До обговорення доєднались представники громадського активу Львівщини, зокрема громадських організацій та репрезентанти Департаменту внутрішньої та інформаційної політики.

Предметом круглого столу «Громадянське суспільство – від стратегії розвитку до конкретного плану заходів!» було налагодження ефективної співпраці органів влади та громадських активістів.

Сьогодні одним з результатів такої співпраці є вироблення Стратегії розвитку громадянського суспільства до 2020 року та підписання Указу Президента «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні».

Метою заходу було покращення рівня комунікації між громадськими організаціями та представниками влади, сприяння обміну досвідом і налагодженню співпраці, а також формування спільних ініціатив влади і громадського сектору та їхня успішна реалізація.

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.