У Хмельницькому відбудеться круглий стіл «Механізми співпраці неурядових організацій та місцевих влад»

1426443439_shutterstock_192998444

7 червня 2016 року у Малій залі Хмельницької обласної ради відбудеться круглий стіл «Механізми співпраці неурядових організацій та місцевих влад».

Організатори події: Центр громадянських ініціатив спільно з представництвом фонду Фрідріха Науманна в Україні.

Актуальні виклики, що постають перед місцевими громадами, вимагають кооперації зусиль та взаємодії між представницькими та виконавчими органами місцевого самоврядування з одного боку та громадським сектором з іншого. Налагодження такої співпраці передбачає вихід за вже звичний формат критики та критиканства місцевої влади, в тому числі тих її представників, які є вихідцями з громадського середовища та ще «вчора» були серед лідерів громадського руху. Мобілізація та скерування соціального потенціалу громад на вирішення актуальних питань потребує нових форм взаємодії, що базуються на взаємній довірі та відповідальності. Дана подія проводиться для обговорення існуючих форм співпраці, та визначенню проблем, ризиків, перешкод такій співпраці на практичному рівні.

У програмі круглого столу – презентація на тему «Громадські мережеві об’єднання, як механізми ефективної взаємодії», Віталій Загайний, голова Центру громадянських ініціатив, презентація «Участь міжнародних фондів у розвиток громадянського суспільства в Україні на прикладі представництва фонду Науманна», Володимир Олійник, координатор проектів представництва фонду Фрідріха Науманна в Україні, Київ.

Також в рамках заходу відбудеться презентація спільного проекту ГО Центру Громадянських Ініціатив та представництва Фонду Фрідріха Наумана в Україні «Мережа Вільних Місцевих Політиків».

Реєстрація учасників на круглий стіл з 11:30 по 12:00.

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.