Візит громадських активістів із Слов’янська в рамках Програми національних обмінів

20160609_135130469_iOS

9 — 11 червня 2016 року відбувся візит у Львів делегації у складі депутатів та громадських активістів із Слов’янська. Програма трьохденного візиту була розроблена таким чином, щоб за короткий термін гості мали змогу повною мірою познайомитись з діяльністю органів місцевого самоврядування та діяльністю громадських організацій Львова та області. Також у програму було включено екскурсії містом та його околицями.

У перший день, делегація з Слов’янська здійснили візит у департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації на якій зустрілись із керівниками відділів. Після цього відбувся візит у офіс ГО Центр Громадянських Ініціатив, де гості дізнались про те, як правильно будувати роботу громадської організації, гуртувати навколо організації однодумців та як і де шукати ресурси на втілення задуманих проектів. Візит у бізнес центр «IT-кластер» показав хороший приклад співпраці громадської організації з міською адміністрацією.

Другий день, розпочався візитом у відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради, де учасники програми дізнались від керівника відділу про інструменти прямої демократії та налагодження діалогу між владою та громадою міста. Далі, відбувся круглий стіл «Перспективи та ризики українського Донбасу» на якому візитери донесли до громадського активу Львова актуальні проблеми які постають перед звільненими від окупації Українськими територіями та шляхи їх вирішення. Підсумком дня став візит на Львівське державне обласне телебачення, де делегація прийняли участь у прямому ефірі програми «Політична шахівниця».

У третій день відбувся візит у місто Жовкву, Львівської області, де гості зустрілись з міським головою, дізнались про кращі практиками залучення інвестицій у невеликому місті, діяльність громадських організацій та співпрацю влади з ними. Проект завершився візитом у офіс ГО «Наші Брюховичі», досить молодої організації яка за короткий термін змогла випустити газету, регулярно проводить різноманітні культурно-просвітницькі заходи і має своїх представників у органі місцевого самоврядування.

 

Результатами проекту стали:

  • Домовленість про програму обмінів між Львівською та Донецькою областями на рівні обласної державної адміністрації;
  • Підготовка проекту по створенню у Слов’янську бібліотеки громадського активіста та збір літератури для її поповнення громадськими організаціями Львівщини;
  • Започаткування конкурсу соціальних проектів;
  • Обмін досвідом залучення інвестицій у містах, співпрацю між владою та громадою міста, впровадження демократичних змін.
  • Руйнування міфів та стереотипів про відмінності між мешканцями східних та західних областей України.

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.