У Хмельницькому відбувся круглий стіл «Механізми співпраці неурядових організацій та місцевих влад»

IMG_0200

7 червня 2016 року у Хмельницькій обласній раді відбувся круглий стіл «Механізми співпраці неурядових організацій та місцевих влад».

Актуальні виклики, що постають перед місцевими громадами, вимагають кооперації зусиль та взаємодії між представницькими та виконавчими органами місцевого самоврядування з одного боку та громадським сектором з іншого. Налагодження такої співпраці передбачає вихід за вже звичний формат критики та критиканства місцевої влади, в тому числі тих її представників, які є вихідцями з громадського середовища та ще «вчора» були серед лідерів громадського руху. Мобілізація та скерування соціального потенціалу громад на вирішення актуальних питань потребує нових форм взаємодії, що базуються на взаємній довірі та відповідальності. Мета події — обговорення існуючих форм співпраці та визначення проблем, ризиків, перешкод такій співпраці  на практичному рівні.

У рамках програми круглого столу відбулись презентації «Громадські мережеві об’єднання як механізми ефективної взаємодії», Віталій Загайний, голова Центру громадянських ініціатив та презентація «Участь міжнародних фондів у розвиток громадянського суспільства в Україні на прикладі представництва фонду Науманна», Володимир Олійник, координатор проектів представництва фонду Фрідріха Науманна в Україні, Київ.

Також у межах заходу здійснено презентацію спільного проекту ГО Центру Громадянських Ініціатив та представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні «Мережа Вільних Місцевих Політиків».

Організатори події: Центр громадянських ініціатив спільно з представництвом фонду Фрідріха Науманна в Україні.

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.