Реєстрація на Літню Школу Самоврядування 2016

1466423378

Запрошуємо прийняти участь у Літній Школі Самоврядування 2016.

Цього року Літня Школа Самоврядування відбудеться у двох містах – 17-22 липня у Первомайську, Миколаївської області.Первомайську, та 14-19 серпня у Святогірську (Слов’яногірську), Донецької області

Тема  Школи – «Розвиток громадянського суспільства в Україні: механізми взаємодії органів місцевого самоврядування та громадських організацій».
Учасники Школи – громадські активісти, депутати місцевих рад, посадові особи місцевого самоврядування, журналісти з Одеської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Дніпровської,  Полтавської, Харківської, Луганської, Кіровоградської та Донецької областей загальною кількістю – до 30 осіб.

Організатори Школи – Центр громадянських ініціатив та представництво фонду Фрідріха Науманна в Україні.

Мета школи: засвоєння конкретних інструментів взаємодії органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

Умови участі. Участь у Школі є БЕЗКОШТОВНОЮ, що включає покриття за кошт організаторів витрат на проживання, харчування, конференц-послуги, друковані та роздаткові матеріали, оплату послуг тренерів. Учасники покривають власним коштом трансфер до міста проведення ЛШС — зворотньо та здійснюють внесок учасника Школи в розмірі 750 гривень з особи на розрахунковий рахунок організатора Центру громадянських ініціатив (зібрані кошти використовуються на статутні  потреби ЦеГрІн). Внесення коштів на рахунок організації проводиться виключно відібраними учасниками Школи.

Звертаємо Вашу увагу на те, що відбір учасників «Літньої Школи Самоврядування» проводиться на конкурсній основі. Для участі у відборі необхідно до 23:59  години  30 червня 2016 року ЗАПОВНИТИ РЕЄСТРАЦІЙНУ АНКЕТУ.

 

Повідомлення про зарахування учасників оприлюднюються на сайті ЦеГрІн www.cehrin.org.ua  та на ФБ-сторінці Центру. У разі виникнення запитань звертайтесь в оргкомітет Школи за номером 067 45 48 188 або 099 00 42 635 — Богдан Коваль

 

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.