Історії успіху соціальних проектів

information_items_1306918452

Цікаві соціальні ініціативи поширюватимуться регіонами України. У Львові готують унікальний збірник громадських ініціатив, які впроваджуються в містечках та селах Західної та Центральної України.

Незабаром українці зможуть дізнатися, як в невеличкому місті або селищі можна втілити цікаву та корисну ідею.

Близько 25 соціальних проектів, ініційованих громадськими активістами, увійдуть до унікального збірника, який презентуватимуть за два тижні у Києві.
Проекти дуже цікаві: маршрут здоров’я, школа активістів, відродження місцевого парку, національно-патріотичний табір для школярів, впровадження європейських стандартів сортування сміття, центр правової допомоги та інші.
Унікальність проектів в тому, що усі вони впроваджуються в невеликих містечках та селах. Автори ініціатив – небайдужі мешканці з різних куточків Західної та Центральної України: вчителі, журналісти, юристи, соціальні працівники, громадські діячі. Усіх їх об’єднує бажання зробити своє місто чи село кращим, вирішити нагальні проблеми, згуртувати та активізувати свою громаду.
Міні-проекти були напрацьовані в рамках навчальної програми «Енергія Євромайдану – в малі громади», яку реалізовує ГО «Центр Громадянських Ініціатив» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Мета проекту – передати знання та навики для втілення змін у громадах активістам із малих населених пунктів.
Перший етап проекту відбувся на початку минулого року. Тоді в ньому взяло участь більше 30 активістів з Львівської, Волинської, Хмельницької, Рівненської та Івано-Франківської областей. Тоді ж бажання взяти участь в проекті виявило багато мешканців центральних областей. Саме тому в листопаді 2015 року проект поширився на Вінницьку, Черкаську, Кіровоградську та Полтавську області.
Активісти пройшли спеціальні тренінги щодо втілення соціальних ініціатив, співпраці з медіа та пошуку коштів. Потім разом з менторами учасники удосконалили та почали втілювати свої ініціативи.
«Цей збірник повинен стати підсумком діяльності учасників проекту і, водночас, надихнути інших активних людей реалізовувати власні ініціативи. Він являтиме собою історії успіху ініціатив активістів з малих населених пунктів Західної та Центральної України», – розповів асистент керівника проекту Богдан Коваль.
Збірник презентовано на підсумковій конференції проекту .

Збірник проектів проекту Енергія Євромайдану в малі громади

obklad_buklet_evromajdan_druk_cr (2)

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.