Богдан Коваль: «Все, що я професійно вмію, навчився у ЦеГріні, а не в університеті»

1

Богдан Коваль попрацював керівником проектів ЦеГріну 3 роки. Сьогодні хлопець вирішив, що час рухатись вперед, змінювати роботу, виходити з зони комфорту.
Напередодні дня народження ЦеГрін проживає оновлення команди і відпускає тих, з ким пов’язано чимало гарних спогадів та прожитих моментів. У короткій розмові ми запитали Богдана – яким були для нього роки роботи в організації, які його плани та бачення розвитку ЦеГріну.

2

3
Богдане, як ти потрапив у ЦеГрін?
ЦеГрін – моя перша робота після університету. (Перша освіта Богдана «історик краєзнавець», друга – юрист). Перед цим мав стажування у Львівській міській раді, але залишитись там на роботі не склалось. Отож, побачив вакансію і прийшов на співбесіду до ВІТАЛІЙ ЗАГАЙНИЙ.
Співбесіда була напруженою. Віталій задавав дуже різні питання і лише тепер я розумію чому. А тоді думав, дивно це якось
Пригадую, тоді я планував вступати до аспірантури. І от Віталій питає мене: «Для чого тобі це? Як ти це бачиш?» І тут я почав розуміти, що не маю відповіді на це запитання. Опісляя думав про це і збагнув, що аспірантура мені не цікава, академічного навчання вже не хотілось, а хотілось працювати. І це було важливим усвідомленням.
З 1 вересня 2014 року я почав працювати у ЦеГрін.
Що входило у твої обов’язки?
Починав роботу як асистент по організації проекту «Громадський моніторинг діяльності наданих послуг». Потім мене залучили до організації Форуму Мережі Вільних Місцевих Політиків, який проходив у Чернігові. Це була моя перша найдовша мандрівка за життя) Тепер я вже бувалий у цьому плані. І у Словянську був на літній школі. От маю відмітки де був (поруч стола Богдана карта, на якій відмічено міста, де проходили заходи ЦеГрін).
Перший мій Форум, пригадую, дуже мене вразив. Такого я раніше не бачив. Після того зрозумів, що мене таке цікавить – самоорганізація, ініціативи, проекти. Зрозумів, що це моє.
Моя робота у ЦеГрін у різний час була різною. Починалося все з роботи з документами, потім було ведення ФБ сторінки, сайту, робота з учасниками. Потім долучався до організації проектів, написання проектів. З гордістю скажу, що вже як рік часу є в оргкомітеті Літньої Школи Самоврядування – впливаю на відбір учасників, вибір підтем.
Що дали тобі ці три роки?
Вони були дуже корисними. Все, що я професійно вмію, мене не університет навчив, я навчився цьому у ЦеГріні – технічні можливості, спілкування з людьми, виступати перед слухачами, сміливості набрався.
А яким є найяскравіший спогад?
Перший раз, коли мені сказали, що треба представляти якусь тему в якості експерта. 40 дорослих людей і я мав чомусь їх навчити. Це був шок. Поки виступив з мене зійшло сім потів. Втім, крок за кроком я здобував досвід. Згодом вже працював у якості експерта щодо технологій для тренерів.
Чому ти вирішив піти?
Чесно вважаю, що навіть самій організації потрібна якась свіжа кров. Звичайно, трошки сумно, що я відходжу від цього. Але я розумію, що потрібно рухатись вперед, здобувати нові знання. Я називаю це кровопусканням, яке оновлює кровообіг організації.
Думаю, що я долучився до розвитку організації і мій внесок є вагомим. Організація зараз стрімко розвивається, є нові проекти, якісно новий рівень роботи.
Що побажаєш до дня народження ЦеГріну?
Розвитку та переходу на міжнародну арену. Зараз для цього є усі передумови. Впевнений, що це вдасться.
Дякую, Богдане, з тобою було класно працювати! Ми усі щиро радітимемо твоїм успіхам!
P.S. до 28 березня ще можна надсилати резюме на вакансію ЦеГрін — координатор проектів http://cehrin.org.ua/?p=67864

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.