ГО «ЦеГрін» запропонувало удосконалити роботу проекту «Громадський бюджет»

logo_1color_v1

Десяток пропозицій для удосконалення роботи проекту «Громадський бюджет» у Львові озвучила на нараді Львівської міської ради директор з комунікацій Центру громадянських ініціатив Наталія Кузьма. Фахівці організації напрацювали їх спільно з представниками ініціативної групи проекту «Відродження парку 700-річчя Львова», що ввійшов до кагорти переможців минулого року.

Головна пропозиція — перейти на 100 відсотків on-line голосування та трансформувати ЦНАП у консультаційні пункти для мешканців, щоб силами консультантів допомагати отримати інформацію як можна проголосувати on-line (допомогти виготовити ЄЦП і т.п.), але не голосували. Також передбачити інші можливості on-line голосування – Mobile ID, через кабінет мешканця, розширення переліку банківських установ з використанням ІD-коду, електронний паспорт. Мета – проводити голосування максимально прозоро та стимулювати освоєння населенням інструментів електронної демократії.
Нагадаємо, що ЦеГрін у квітні розпочинає проект «Керувати бюджетом міста просто!». Проект допоможе залучити до формування Громадського бюджету значну більшу кількість мешканців.
Громадянські активісти пропонують запровадити авторський контроль за реалізацією проектів (так зване «право архітекторського нагляду») та передбачити структуру з розгляду спірних питань при впровадженні проекту.

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.