Учасники спільноти ЦеГрін взяли участь у Третій щорічній Конференції з демократичного врядування

3

Координатор ГО ЦеГрін «Таврія» Ірина Славова та Ольга Алтуніна, що представляє організацію ЦеГрін «Донбас», взяли учать у роботі Третьої щорічної конференції з демократичного врядування.

2
Упродовж 2-х днів учасники конференції обговорювали основні тенденції в галузі муніципального управління в Україні, отримали результати третього щорічного муніципального опитування, яке відображає думки понад 19 000 українців, опитаних у всіх 24 обласних центрах України, ділились з іншими учасниками власними викликами, завданнями і досвідом в сфері муніципального управління, мали нагоду визначити перспективні шляхи вирішення актуальних проблем, що постали перед органами місцевого самоврядування в Україні.
За словами Ірини Славової, результатом конференції став обмін досвідом та нові знання щодо вирішення тих чи інших проблем, які кожна місцева влада за бажанням може втілити у своїх муніципалітетах. «Коли я бачу, що комусь в Україні вдався певний кейс – мене це надихає до дії втілити таке ж у Мелітополі», — ділиться керівник ГО ЦеГрін «Таврія». Також жінка рада набуттю нових контактів, що можуть стати у нагоді при реалізації власних місцевих проектів.

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.