Лідерки спільноти ЦеГрін об’єднують жінок-депутаток та активних жінок України

жін

Підвищити мотивацію жінок іти у політику та збільшити вплив жінок на розвиток України – мета роботи Координаційного комітету жіночої демократичної мережі «Жіночий вибір». Ця Мережа є складовою глобальної ініціативи Міжнародного Республіканського Інституту (IRI, Вашингтон). Фінансується програма Агентством з міжнародного розвитку США (USAID). Ірина Славова (ЦеГрін «Таврія»), Ольга Алтуніна (ЦеГрін «Донбас»), Наталія Сабліна (ЦеГрін «Південь») активні учасниці та члени Комітету. Окрім цього, Ольга Алтуніна – координатор «Жіночого вибору» по Сходу України, Ірина Славова – координує Південь та є заступником голови Комітету.
18033446_1107160252723582_8018705871818800666_n

жін2

Ірина Славова переконана, що жінки більш відповідальні і порядні. Розповідає, що має чимало друзів жінок-депутатів, які дійсно хочуть змін і у них навіть в голові немає корупційних думок. Як приклад наводить скандинавські країни, там половина парламенту — жінки і ці країни за рівнем життя лідирують.
Всіляко підтримують у політичній кар’єрі жінок шведи. Вони вірять, що жінки в політиці – це більша увага соціальному захисту людей, зменшення корупції, більш демократичні процеси в суспільстві.
Невдовзі пройдуть 4 конференції в регіонах українського відділення Жіночоі Демократичної Мережі Міжнародного Республіканського Інституту «Жіночий вибір».

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.