ЦеГрін «Таврія» готується до створення сучасного молодіжного центру у Мелітополі

самбурова

Яким критеріям повинен відповідати сучасний молодіжний центр, яка документація необхідна для запуску такого центру, чого потребує молодь – ці питання обговорювала робоча група у Харкові, серед членів якої і Марина Самбур з ЦеГрін «Таврія».

Нагадаємо, що керівник ГО ЦеГрін «Таврія» Ірина Славова є членом робочої групи при Міністерстві молоді та спорту. У відповідь на еміграцію української молоді за кордон, робоча група з поміж іншого ініціювала створення по регіонах сучасних молодіжних центрів. Такі Центри мали б єднати молодь у місті, бути майданчиками для спілкування, організації заходів, єднання активних містян навколо прогресивних ідей.
Вже сьогодні силами членів ЦеГрін «Таврія» створено Школу молодого політика/лідера, команда ЦеГрін «Таврії» реалізовує у школах міста проект «Відкривай Україну». Окрім цього, тісно співпрацює з волонтерською організацією «Посмішка дитини». Вже влітку у Мелітополі запрацює хаб від організації «Посмішка дитини», де будуть проводитись заняття для дітей та підлітків.
Отож, команда напрацьовує досвід, вивчає попит підлітків на спосіб реалізації, готує матеріали для створення Молодіжного центру.
Ірина Славова переконана, що свіжий погляд на усталені речі, відповідальність молодих людей-це те, що сьогодні потрібно нашій Державі. А для цього необхідно, щоб молоді люди залишалися в своїх містах і розвивали їх, або повертались на Батьківщину після навчання за кордоном. «Інвестувати в умови праці для молоді – це найкраща інвестиція», — вважає координатор ЦеГрін «Таврія».

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.