ЦеГрін модерував тему «Створення клієнто-орієнтованих послуг» на конференції Громад DOBRE

DOBRE

«Створення клієнто-орієнтованих послуг» — тема сесії на конференції Громад DOBRE «Сильні громади — незворотність реформи», що пройшла у Києві. Модератор — голова Центру Громадянських Ініціатив Віталій Загайний. У ході обговорення учасники знайомились з новими технологіями, дискутували щодо нових орієнтирів в наданні послуг для громад.

Загалом на конференції йшлось про стратегії розвитку громад, способи побудови спроможних громад, що призведуть до успіху децентралізації, як покращити послуги місцевого самоврядування, як залучати громадськість до прийняття рішень в громадах. Говорили також і про роль жінок у децентралізації, про комунікації, що ведуть до успіху, електронне врядування для громад, роль вищих навчальних закладів у децентралізації та постачанні кадрів для місцевого самоврядування. Учасники змогли дізнатись про кращі практики та інструменти, що вже здобули успіх.
Мета конференції — робота з переможцями другого конкурсу громад для участі в програмі DOBRE, обговорення цілей для розвитку громад, важливих процесів децентралізації.
Учасники: представники 50 громад, команди DOBRE і партнерів, регіональних громадських організацій, організацій, що працюють в сфері підтримки місцевих органів влади.

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.