Стартував навчальний проект «Керувати бюджетом міста – просто! Бюджет участі для львів’ян»

Дизайн без назви (1)

Перша група активістів, які планують стати авторами цьогорічних проектів Громадського бюджету участі Львова, пройшла одноденне навчання. Цим самим стартував проект «Керувати бюджетом міста – просто! Бюджет участі для львів’ян». Мета — активізувати львів’ян віком від 16 років до участі у проекті «Бюджет участі» — подавати власні проекти та голосувати за запропоновані. Організатор: Центр Громадянських Ініціатив за підтримки Львівської міської ради.

8
973

До проекту долучилось близько 60ти львів’ян, що мають цікаві ідеї, бажають спільно творити місто, у якому живуть, вболівають за впровадження нових проектів. Учасники об’єднані у три групи. Перший етап проекту – навчання, він триватиме протягом травня, другий – червень — поширення інформації про свої проекти на відкритих зустрічах ширшій аудиторії львів’ян.

Під час навчання фахівці ЦеГрін знайомлять учасників з усіма тонкощами роботи інструменту «Бюджет участі», розбирають на етапи процес створення проекту та збору необхідної кількості голосів, аналізують успішні кейси минулого року, проводять практичне заняття з написання проекту ініціативи.
Підсумує результати проекту «Керувати бюджетом міста – просто! Бюджет участі для львів’ян» прес-конференція у серпні 2017 року.

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.