«План дій для міста» у Первомайську

Дизайн без назви (16)

20 по 21 травня в с.Мигія проходив навчальний семінар за ініціативи ГО ЦеГрІн, ЦеГрІн Південь та БФ САРОКА. Ціль семінару – познайомитися з досвідом деяких міст України та Німеччини щодо розробки та впровадження проектів на рівні громади і на основі набутого досвіду створити кілька проектів, готових до втілення в м.Первомайськ.

Серед учасників були представники різних професій та вікових категорій. Всі вони раніше зареєструвалися на сайті та пройшли відбір. Це ініціативні люди, які прагнуть змін на краще і готові були присвятити свої вихідні навчальному семінару, відклавши свої особисті справи.

Своїм досвідом ділились голова правління ЦеГрін Віталій Загайний та координатор проектів ЦеГрін Юлія Рудюк, експерти Українського інституту майбутнього, Тростянецької міської ради та спеціально запрошений гість з Німеччини, доктор економіки – Норберт Нойгауз.

Загалом навчання виявилось дуже продуктивним. Другого дня учасники розробляли свої проекти для міста і багато дискутували з цього приводу.
18622210_1308858275897128_4417553850375330062_n
Робота над проектами була насиченою та цікавою. Найцікавіші розробки учасників буде направлено на друк і втілено в реальність.

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.