Ростислав Замлинський: «В Україні є чималі фінансові ресурси, а взяти їх можуть ті, хто вміють працювати з грантами та проектами»

Дизайн без назви (17)

В останній день навчань проекту «Взаємодія задля перемоги» підтримати учасників прийшов перший заступник голови ЛОДА Замлинський Ростислав. «Не бійтесь помилятись, важливо пробувати, вчитись і потім поширювати знання у своїх колективах» , — наголосив посадовець.

IMG_6982

IMG_6984

IMG_6988

IMG_6990

IMG_7015

Він розповів про власний досвід написання грантової заявки і про те, що сьогодні в ЛОДА навчання представників РДА, міст обласного значення, ОТГ та ГО стає пріоритетом в роботі. «В Україні є чималі фінансові ресурси, а взяти їх можуть ті, хто вміють працювати з грантами та проектами», — пояснив Ростислав Замлинський. Фахівці ЦеГрін навчають професійно планувати проекти, писати аплікаційні форми і шукати ресурси. Перший заступник голови ЛОДА подякував учасникам проекту за докладені зусилля і участь та побажав успішної реалізації запланованого. «Ви стаєте факторами змін на краще у своїх територіальних громадах, залучаєте інвестиції, навчаєте колег та розвиваєте область», — підкреслив Ростислав Замлинський.
Завершився третій семінар навчань «Взаємодія задля перемоги!». Учасниками навчань стали близько 30ти представників райдержадміністрацій, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад та громадських організацій.

Програма «Взаємодія задля перемоги» — це спільні тренінги, мета яких допомогти учасникам підготувати соціально-культурні та економічні проекти та залучити сотні тисяч грантових інвестицій у розвиток районів Львівської області.

Навчання проводить Центр громадянських ініціатив. Проект фінансує та співкоординує Львівська обласна державна адміністрація Департамент МТД та Міжнародного Співробітництва Львівської ОДА. Проект реалізується в межах виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки та Регіональної програми з міжнародного та транскордонного співробітництва Європейської інтеграції на 2015-2018 роки Львівської обласної державної адміністрації. Навчання триватиме місяць і передбачає модульне навчання, кущові наради та консультування.

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.