ЦеГрін взяв участь в обговоренні збереження Бродівського замку

Дизайн без назви (27)

Як використати для промоції та розвитку міста частину збереженого Бродівського замку – тема круглого столу, що пройшов у Бродах. Експертів ЦеГрін запросили для участі у дискусії.

Назва заходу «Бродівський замок. Проблема чи точка росту громади…”. Організаторами круглого столу були члени команди від міста Броди у проекті SpaceCraft: школа міських команд (реалізовується Західноукраїнським представництвом Міжнародного фонду «Відродження», Молодіжною ГО «Великого Бажайте» та YMCA Lviv за підтримки Департаменту внутрішньої політики та інформації Львівської облдержадміністрації), Бродівський історико-краєзнавчий музей, ГО «Край».

За словами голови МГО «Наше місто» Руслана Данилюка, сьогодні чимало міст перетворюють замки на туристично привабливі об’єкти, залучають інвесторів. Прикладів чимало – Фабрика повидла у Львові, Палац Голіцина у Тростянці, Музей килимарства у Глинянах, Opera Fest у Тульчині. Броди ж наразі мають об’єкт у напівзруйнованому стані і туристична складова у місті розгорнута дуже слабо.
IMG_7135

IMG_7161
На думку експертів ЦеГрін, для початку важливо створити стратегію розвитку міста і у цьому контексті викласти стратегію розвитку замку. Адже, якщо розвивати територію замку для туристів – треба розвивати і готельну інфраструктуру у місті, і дороги ремонтувати, і сферу послуг. Інший важливий момент – відповідальність за розвиток замкової території. На сьогодні об’єкт має кілька власників, усі присутні погоджуються підтримувати розвиток Бродівського замку, але не має конкретного виконавця на місці, що взяв би на себе цей процес і корував його втілення.

Учасники заходу — представники виконавчого комітету Бродівської міської ради, депутатського корпусу міськради, представники Бродівської райдержадміністрації, громадські активісти, представники Департаменту архітектури та містобудування ЛОДА.

Програма заходу включала екскурсію територією Бродівського замку з відвідуванням палацу Потоцьких, презентації та обговорення.

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.