Кущова консультація у Буську

Дизайн без названия

У Буську пройшла друга кущова консультація для учасників проекту «Взаємодія задля перемоги».

IMG_7759

IMG_7765

IMG_7768

IMG_7776

IMG_7777
Учасники представили чотири проекти для обговорення – закупівля нового ренген-апарату, повернення до життя палацу Бадені, відновлення історичної частини найстарішої школи міста, створення культурного центру для дозвілля населення в одному з сіл району.
Уже традиційно, найчастішими помилками заявників є бажання вирішити надто масштабну проблему чи не конкретний опис завдань. Експерти Центру громадянських ініціатив допомогли учасникам зрозуміти свою унікальну нішу для проекту, підказали як підкріпити опис чи завдання числовими показниками, ознайомили з специфікою різних грантів.
По завершенню роботи команда експертів відвідала Буський палац. Приміщення справді має великий потенціал і є красивим, тому ми вболіваємо аби в авторів проектів здійснилось задумане.
«Взаємодія задля перемоги» — це спільні тренінги для близько ста представників громадськості, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Львівщини. Опісля, учасники навчань готують проектні заявки на отримання грантових інвестицій. Навчання проводить Центр громадянських ініціатив. Проект фінансує та співкоординує Львівська облдержадміністрація.
Проект реалізується в межах виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки.

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.