П’ЯТИЙ ЛЬВІВСЬКИЙ ЩОРІЧНИЙ СЕМІНАР МІСЬКИХ ГОЛІВ

logotype (1)

19-20 лютого в місті Львові проводиться п’ятий Львівський щорічний семінар міських голів «Практичні аспекти місцевого самоврядування – 2015: місцеві вибори».

Це подія, що гуртує практиків та дослідників місцевого самоврядування з ціллю обміну успішними ідеями та прикладами самоврядування. Незмінні організатори семінару – Центр громадянських ініціатив  та представництво фонду Фрідріха Науманна в Україні. У цьому році команда організаторів підсилена участю громадської мережі ОПОРА що активно працює в виборчій тематиці та розробці виборчого законодавства.

Учасники семінару – це міські/селищні голови і секретарі міських/селищних рад діючого та попередніх скликань. Формат події дозволяє нам запросити лише 30 осіб. Поспішайте  ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ   до 17:00 години 13 лютого 2015 року.

Анкети, надіслані після встановленого терміну, до розгляду не прийматимуться. Впродовж двох робочих днів Вам буде надіслано рішення оргкомітету щодо участі. В разі відбору Ви отримаєте повідомлення з реєстраційним номером та банківськими реквізитами Центру для сплати благодійного внеску. Повна програма семінару із зазначеним місцем події буде надіслана до 16 лютого.

Доповідачами на семінарі запрошені депутати Верховної Ради України Олександр Черненко та Василь Яніцький, комітет з питань правової політики та правосуддя, експерти-розробники нового виборчого законопроекту Денис Ковриженко, член Консорціуму виборчих ініціатив та Ольга Айвазовська, керівник громадської мережі ОПОРА, модерація семінару – Віталій Загайний, голова Центру громадянських ініціатив.

Умови участі! Потенційний учасник повинен відповідати одній із вище зазначених категорій (міський або селищний голова, секретар міської або селищної ради діючого або попередніх скликань). Участь у Форумі є БЕЗКОШТОВНОЮ, що передбачає трансфер учасників від залізничного вокзалу та зворотно, проживання, харчування, конферец-послуги, друковані та роздаткові матеріали, оплату послуг доповідачів. Учасники покривають власним коштом трансфер Львів-зворотньо та сплату благодійного внеску в розмірі 200 гривень з особи на розрахунковий рахунок організатора. Зібрані кошти використовуються на впровадження проектів ЦеГрІн в тому числі на потреби українських військових формувань в зоні АТО та інші статутні завдання організації. Реквізити Центру будуть надіслані учасникам після завершення відбору. Особам, які не зробили благодійний внесок, може бути відмовлено в участі. У разі виникнення запитань номери оргкомітету 0674548188 та 0990042635, з 10:00 до 19:00 години, Богдан Коваль.
До зустрічі на семінарі!

Приєднуйтесь до нас, та отримуйте на Ваш е-mail найцікавіші новини нашого сайту!
Share to Facebook
Share to Google Plus

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.